Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszny ban
Dostałem bana za nic. Powód "idiota". Nie wiem dlaczego. Nie było mnie nawet na tsie. nick:JKT000. Proszę o unbana i wyjaśnienia
Ban za zmienianie nicku,w momencie kiedy wyraźnie mówiłem, ze macie nie pajacować i nie zmieniać co pare sekund. tym bardziej, ze jacyś idioci latali po kanałach, zmieniali nicki i przeszkadzali. Tyle w temacie.
to nie byłem ja. nie było mnie na tsie wtedy. ale było 3 innych debili którzy chcieli strollować gracza fennes. nie skakałem po kanałach i nawet z tobą nie rozmawiałem

Prawdopodobnie któryś z tych 3 osób zmienił nick na JKT000 żeby potrolować i żebym dostał bana. To dzieci i myślą że to śmieszne.
Ale jakimś cudem nick miałeś taki a nie inny tyle w temacie, temat zamykam, ban zostaje. Jedyną osobą która się nie odzywała byłeś Ty z nickiem Qba1817 co mnie niestety zdenerwowało, skoro mówię się nie bawić nie zmieniać i widzę takie coś to jest czyste prowo, także nie pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu nowego tsa.
Zajebisty admin. Świetny ts polecam naprawdę. Wbija pierwsza lepsza osoba i trolluje i dostaje bana fajnie. nie jest to moja wina w żadnym stopniu. byłem na tym serwerze przez 20 sekund żeby sprawdzić czy ekipa jest na kanale. była na max 4 więc wyszedłem. po czym wchodzępo 2 godzinach i dostaje bana z powodu "idiota" nie no naprawdę super. Dziękuje bardzo za pomoc. /ZAMYKAM
Ban jak najbardziej słuszny, podtrzymuję moje stanowisko. Powód bana: idiota.
Ban zostal nadany na IP a nie za nick, wiec cos tu smierdzi... :]
niestety nie znam się na tsie tak dobrze jak Ty Wink ale korzystam z normalnej opcji banowania i każdy dobrze wie, ze mnie trzeba wkurwić żeby coś takiego zarobić.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości