Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie do klanu
Rainbow 
Witam Jestem Michał mówią mi Smerf  Heart

Mam 18 lat mieszkam w Krainie węgla.

Pisze podanie do klanu ponieważ do żadnej sekcji nie pasuje /\__/\ jedynie League of Legends.

Jako że mam dużo wolnego czasu i nie mam co robić pomyślałem dlaczego nie spróbować nie zaszkodzi a się może udać [-]---[-]

Mogę pomóc porozmawiać bo siedzenie i granie samemu w lola to już ciężko wytrzymać 

Coś o mnie jestem wielkim fanem anime  z dużym sercem zawsze pomogę ale i mogę się zdenerwować mam niebieskie włosy !! urodzony w dzień kobiet przydaje się mogę oddać prezenty i nic nie płacę !! 

Mogę siedzieć dziennie 2-14 godzin na teamspeak

Nick w Lolu:Kikiam 

Nick na Ts:Smerfny'Ś
Odpowiedz
Nie prowadzimy rekrutacji bezsekcyjnej, masz odpowiednie działy rekrutacyjne do sekcji, jak nie pasuje żadna to najwyżej na przyjaciela klanu może Cię ktoś wziąć.
Odpowiedz
(03-01-2018, 12:32 AM)Templariusz napisał(a): Nie prowadzimy rekrutacji bezsekcyjnej, masz odpowiednie działy rekrutacyjne do sekcji, jak nie pasuje żadna to najwyżej na przyjaciela klanu może Cię ktoś wziąć.

Zawsze i to dobre przynajmniej bede miał jak spedzic czas :}
Odpowiedz
Nawet spoko, zaproszę cię do znajo na lolu. Postaram się znaleźć trochę czasu, żeby z tobą pograć,(mam nadzieje, że się nie zawiodę XD).
Odpowiedz
Podróba
Odpowiedz
(03-05-2018, 12:17 PM)HooTi napisał(a): Podróba

jak to podróba?
Odpowiedz
(03-11-2018, 01:13 AM)Smerfnyś napisał(a): No właśnie kappa
(03-05-2018, 12:17 PM)HooTi napisał(a): Podróba

jak to podróba?

No właśnie kappa
Odpowiedz
(03-11-2018, 01:21 AM)slip napisał(a):