Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IEM 2018 - podsumowanie/podziękowania
Heloł!

Czas Iemu minął mi i podejrzewam wam również bardzo szybko, za szybko....

Chciałem podziękować wszystkim za przybycie, za te wspólne chwile, które mogliśmy przeżyć, za dobrą zabawę, za śmiech i za te wspomnienia, które pozostaną w pamięci. Naprawdę jestem dumny, że mamy w swoich szeregach tak wspaniałych ludzi, z którymi można się i pośmiać jak i poważnie porozmawiać, że te przyjaźnie wciąż się rozwijają tak samo jak nasza społeczność. Z każdym kolejnym Iemem liczba osób wzrasta, co pokazuje, że idziemy w naprawdę dobrym kierunku.

Imienne podziękowania chciałbym skierować do Oliwii, która znalazła nam ten świetny hotel, Magdzie która ogarnęła zbiórkę pieniędzy i Anicie, która załatwiła nam kolację. 

Od siebie chciałem dodać jeszcze, że według mnie był to najlepszy Iem, czego wyznacznikiem jest to, że minął mi w mgnieniu oka. Cieszę się, że mogłem was znowu spotkać(a niektórych pierwszy raz!), że mogłem się z wami bawić, napić i oderwać się od rutyny codzienności. 

Większość z nas podejrzewam ma "po wyjazdowego doła", więc coś na rozchmurzenie: powoli zaczniemy się zabierać za organizację letniego zlotu, w najbliższym czasie zaczną pojawiać się wstępne posty!

Ode mnie tyle, 
serdeczne "Daaammmiaaannnn" dla wszystkich!!!

P.S.
Po sobotnim wieczorze wydaje mi się, że jednak powinniśmy byli zostać w PTT (Polskie Towarzystwo Taneczne) xD
[Obrazek: vaVpnty.jpg]
Odpowiedz
To my dziękujemy liderzu! Smile
Odpowiedz
Daaaaamiaaann <3
Odpowiedz
Wybrales chyba najbardziej przeswietlone zdjecie haha
Odpowiedz
To ode mnie bije ta światłość xD
Odpowiedz
Właśnie, ze nie Travis xDDDD to było najlepsze z tych co miałem xD
Odpowiedz
Było mega super, cieszę się że moglem poznać tylu zajebistych ludzi. Jednak jestem tylko PK i trochę mi głupio było się pojawiać ale dziękuję za ciepłe przyjęcie do towarzystwa, po zaledwie kilku chwilach można było poczuć panującą przyjacielską atmosferą? do teraz jestem w szoku... Niesamowicie bylo, szkoda że tak szybko zleciało ?
Odpowiedz
No to wbijaj do jakiejś sekcji i na następnym zlocie będziesz klanowiczem Big Grin 3 miesiące rekrutacji, akurat
Odpowiedz
No było mega Big Grin Widzimy sie na zlocie Big Grin

Tak mi się z Travisem skojarzyło Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=aKwNbDUBI0k
Odpowiedz
Osobiście pierwszy raz na żywo spotkałem się z klanem
I pozytywnie się zaskoczyłem, mega atmosfera. Polecam Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości