Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie
#1
Thumbs Up 
Witam jak pisałem i mówiłem zaczynamy robić kolejne zebrania są to takie jakby mini treningi, wspólne granie i jak trzeba to omawiamy ważne sprawy.
Będzie sprawdzana wasza obecność ( liczę także rekrutów ), po 3 nieobecnościach gracz zostaje wyrzucony z sekcji lub rekrutacji.

Zebranie odbędzie się w Piątek o 20:30

 Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
byde Tongue
Odpowiedz
#3
bedee
Odpowiedz
#4
Zjawię się
Odpowiedz
#5
postaram sie
Odpowiedz
#6
Naturalnie będę
Odpowiedz
#7
Znakomicie, Będę
Odpowiedz
#8
Potwierdzam obecność
Odpowiedz
#9
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za przybycie na spotkanie, szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tak dużej liczby ludzi.
Jestem mega zadowolony że sekcja bardzo szybko się rozrasta oraz bardzo dobrze funkcjonuje, jest to wasza zasługa bo to właśnie wy tworzycie sekcję za co jestem bardzo wdzięczny.
Jeżeli chodzi o spotkanie ustaliliśmy sobie parę rzeczy, a konkretnie obecność na spotkaniach gdzie jest sprawdzana wasza obecność.
Będę sobie robił tutaj taką malutką listę gdzie są wypisane osoby które NIE BYŁY na spotkaniu, więc jeżeli was nie ma na liście to bardzo dobrze i nie macie się co obawiać.
Mówiłem że jeżeli ktoś nie stawi się na dzisiejsze zebranie zostanie wyrzucony, lecz mam dobre serduszko i dam wam jeszcze jedną szanse.

Osoby które się nie stawiły:
- Kondziu90
- MrRadson
- Danielovsky

Te osoby dostają po minusie, jeżeli sytuacja się powtórzy niestety musimy się rozstać.

Ustaliliśmy sobie datę następnych spotkań, mianowicie jest to przedostatnia niedziela miesiąca, czyli kolejne spotkanie odbędzie się 22.04.
*JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE TEGO WYMAGAŁA SPOTKANIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ 2 RAZY W MIESIĄCU I BĘDZIECIE O TYM INFORMOWANI*
Jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości