Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
Imię: Dawid

Wiek (min. 18): 19

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/dawidfurkawy

Nick w grze (nick na TS powinien być taki sam jak w grze): DawidF

Ilość godzin spędzonych na grze: 643

Coś o sobie (Najlepiej kilka zdań. Po to, byśmy dowiedzieli się czego o Tobie): Jestem z małej miejscowości Muszyna. Aktualnie pracuję ale będę starać się o przyjęcie na studia w tym roku. Kiedyś gracz CS'a, od 31 maja 2017 do dziś gracz PUBG'a. Dużo gram w gry multiplayer które posiadają nutkę competitive (PUBG, Rocket League, Fortnite itd.). Jeśli chodzi o PUBG'a to ciągle staram się szlifować swoje umiejętności i dostać się na jakiś wyższy poziom, zagrać z profesjonalnymi albo chociaż z semi-pro graczami. Uwielbiam słuchać muzyki, w wolnym czasie gram w gierki i oglądam youtube. Nie jestem jakimś dobrym strategiem czy taktykiem, w większości czasu robię za strzelca.

Dodatkowe wymogi: Byłem parę razy na Duo FPP / Squad FPP w "TOP 1% - TOP 5%", godziny przegrane, bo gra mocno wciągnęła, KD też się zgadza, nawet zdarzało mi się nie spadać poniżej 1,5.
Patrząc na statystyki pierwszego sezonu wygląda to nieźle. Nie wiem czy u nas zagrasz z prosami albo semi-pro graczami ale zapraszam na rekrutacje trwającą dwa miesiące. Oczywiście, u nas najważniejsze jest aktywne granie bez niepotrzebnej spiny.

Zgłoś się do mnie po ikonki na TS.
Tez chciałbym zagrać z tymi pro i semi graczami Sad
Przecież gramy Kazik Sad
Aha to o nas mowa ok xd trolololo Big Grin
(03-13-2018, 12:19 PM)Bromek napisał(a): Przecież gramy Kazik Sad

co tam krzyczysz fortnitowcu ?
Bromek idz graj w Fortnite lul
jak Ty Kazik legenda top 10 eu solo tpp plis zagraj ze mnom
Paladins battleroyale>Fortnite>pubg
PALADINS BR

[Obrazek: kG13Wg2K.jpg]
Battlefield heroes > wszystko