Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie do wyrzucenia
Podczas mojej nieobecności nieusprawiedliwionej przebywałem w szpitalu i nie miałem jak się usprawiedliwić. W szpitalu byłem dobre 3,5 tygodnia a tam komputera, internetu a nawet gniazdek elektrycznych nie było. Gdybym miał okazję to skożystałbym z niej do napisania że mnie nie będzie w najbliższym czasie, ale niestety okazji nie było. Kiedy wróciłem do domu zastałem już tylko stan po fakcie.
Telefon tez Ci zabrali że nie mogłeś nawet na forum napisać ?
Hakuna Matata  Dodgy
Majkel, skoro tam nie bylo gniazdek powinienes sie domyslic jaki to byl szpital..Tongue
Tak to psychiatryk
Jak nie mam żadnej informacji co do ciebie, nie pojawiasz się wogóle na ts i na treningach to nie dziw się tą decyzją. To że wylądowałeś tam gdzie wylądowałeś nic nie zmienia. Jak wróciłeś nie przyszedłeś ani do mnie ani do Liruxa z wyjaśnieniem sytuacji a minęło lekko ponad 2 tygodnie. Brak komunikacji z twojej strony jest tylko i wyłącznie twoim błędem. Ja jestem na tsie prawie codziennie, Lirux tez. Poza tym, jaką mam pewność że znowu nie znikniesz, na dłużej?
Przejebane. A fajnie tam bylo?? Robili ci cos cziekawego czy tylko tablety waliles?
Tablety a co do kontaktu to tylko tu mogę, bo na ts'ie nie mam uprawnień do niczego. Zakładam że przez ikone Ugandan Knuckles
na tsie istnieje Poke

+
Mamy slota na rekrutacji i nie mam nic przeciwko jej ponowienia wiec zapraszam
Na ts'ie nie mam uprawnień do niczego. Włącznie z patrzeniem na kanały. Nie widzę osób połączonych do serwera.
(04-15-2018, 06:40 PM)MrAztecL napisał(a): Na ts'ie nie mam uprawnień do niczego. Włącznie z patrzeniem na kanały. Nie widzę osób połączonych do serwera.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5B64F6A8

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości