Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
scp: secret laboratory
Mamy narazie z 4 chetnych, ja boje w horrory, wiec bedzie zabawnie, zapraszamy wszystkich chetnych do pobrania gry, ZRÓBMY TO JAK MYSTERIUM!!!!!! Big Grin
a, za darmo na steam to je: http://store.steampowered.com/app/700330...aboratory/
Odpowiedz
Jestem za, pyknąłbym
Odpowiedz
Dunno może.
Odpowiedz
Chętnie Big Grin Xsus raczej też bd grał
Odpowiedz
Chętnie

Poza tym też rzucałem propozycją więc Marcin i Meph też pewnie by zagrali Big Grin
Odpowiedz
No pewniak, piszę się - horrory <3
Odpowiedz
Super, moze sie zbierze duzo osob, podobno najlepiej sie gra w 8-10 oob, super, bedziemy sie łapać. ♥
edit: teraz mamy przynajmniej 12 osob z Wami u gory i z tych chetnych o ktorych pisalam, super sprawa 8)
nie wlaczalam jeszcze gry ale mniej wiecej widzialam jak to wyglada, trzeba bedzie tylko to ogarnac
Odpowiedz
przetestowalismy gierke z moranem i crido, wydaje sie byc zajebista, masa pustych serwerów, na których można się połączyć, czasem jakieś crashe, ale o tym ostrzegał autor gry
Odpowiedz
Jak wspomniał fochus chętnie zagram jak znajdę czas bardzo lubię horrory a do tego bardzo interesowałem się historia scp jak i obserwowałem kiedyś dość często jak Hubert Moszka tworzył tą grę gdyż interesuję się programistką, dla mnie to będzie istna przyjemność zagrać bo dla mnie klimat tej gry będzie jeszcze większy ponieważ znam jej historię i różne smaczki, tylko ostatnio lipa u mnie z czasem więc jakoś w weekend będę mógł dłużej pograć. Polecam trochę poczytać o różnych scp i całej historii na anglojęzycznych forach czy wiki bo bardzo to wpłynie raczej na wrażenia samej gry Smile
Odpowiedz
Ogłoszenie parafialne dzisiaj o godzinie 18:00 na kanale Piec będziemy grali w SCP proszę o przyjście Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości