Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coooo ??
hoyer wbił na kanał i pierwsze  co powiedział to krum pluję ci na ryj i rzucił parę innych wyzwisk zrobiło mi się smutno napisałem do Kazika że hoyer mnie wyzywa i dostałem perma że to ja go wyzywam koniec straciłem wiarę.

wiem że czasem się zdarza że się kogoś wyzywa ale przepraszam bardzo jak on mnie będzie wyzywał a ja nie jestem w klanie to co  mam się schować czy co ? Kazik no powiedz co mam się schować  uciekać czy jak ?

Odpowiedz
Szukasz atencji czy co? Xd człowieku tyle osób potwierdzi nagraniami jaki jesteś a ty próbujesz mnie oczerniac? Każdy kto mnie zna wie że nie wyzywa ludzi po wbiciu na kanał zwłaszcza tekstem *pluje ci na ryj*. Ciesz się że po tak długim czasie dostałeś bana nie wcześniej. Idź na miasto czy coś i zajmij się swoim życiem a nie szukasz atencji u nas na tsie wzywając innych :*
Odpowiedz
Predicted Big Grin
Less human, more being.
Odpowiedz
(07-02-2018, 08:56 AM)Hoyer napisał(a): Szukasz atencji czy co? Xd człowieku tyle osób potwierdzi nagraniami jaki jesteś a ty próbujesz mnie oczerniac? Każdy kto mnie zna wie że nie wyzywa ludzi po wbiciu na kanał zwłaszcza tekstem *pluje ci na ryj*. Ciesz się że po tak długim czasie dostałeś bana nie wcześniej. Idź na miasto czy coś i zajmij się swoim życiem a nie szukasz atencji u nas na tsie wzywając innych :*

hoyer powiedz mi dlaczego nawet jak gadałem z liruxem ty przyszedłeś i nie od razu ale po chwili zacząłeś wyzywać i drzeć pizdę z  tekstem nie pozwolę ci dojść do słowa. Albo kiedy jest taka sytuacja jak wczoraj że zeszliście  na kanał na którym byłem i zaczynasz się do mnie pluć nie wiem o co ale się plujesz wiem że ja jestem toksyczny jak sam skurwesyn i chyba nic tego nie zmieni. to by inaczej wyglądało gdybym jakoś cię wkurwił czymś gdybym cię wyzywał jakoś kiedyś ale ty mnie sobie obrałeś jako target i mnie atakujesz zawsze gdy masz okazję nie mówię że jestem bez winy czasem też ci coś powiedziałem jak miałem ciebie dość ale typie przez ciebie mam teraz perma no halo

Odpowiedz
Sam powiedziałeś, że nie jesteś bez winy więc o co cho ..?
Less human, more being.
Odpowiedz
(07-02-2018, 09:26 AM)Peelu39 napisał(a): Sam powiedziałeś, że nie jesteś bez winy więc o co cho ..?

"nie mówię że jestem bez winy czasem też ci coś powiedziałem jak miałem ciebie dość "

Odpowiedz
Stary ja u cb na kanale wczoraj nawet nie byłem xd można w logach zobaczyć xd kłamiesz na każdym kroku daruj sobie bo i tak nic ci to nie da :*
Odpowiedz
Odbierasz mi przyjemność, bo sam sobie odpowiadasz na pytania. Ale tak gwolą ściłości, tym postem pokazałeś że nie masz szacunku do ludzi bo chyba nie tylko ja jestem w stanie zauważyć, iż Hoyer jest członkiem klanu jak też to, że jest lubiany przez ludzi w klanie i nie tylko. Tacy ludzie jak Hoyer decydują o tym czy możesz na tym ts'ie być lub nie a używając słów typu "drzesz pizdę", "plujesz się" udowadniasz tylko że właśnie ich nie szanujesz. Nie pierwsza nie ostatnia osoba zresztą. Pokory troszeczkę nawet z racji tego, że większość ludzi tutaj jest od Ciebie grubo starsza.
Less human, more being.
Odpowiedz
(07-02-2018, 09:31 AM)Hoyer napisał(a): Stary ja u cb na kanale wczoraj nawet nie byłem xd można w logach zobaczyć xd kłamiesz na każdym kroku daruj sobie bo i tak nic ci to nie da :*

pokaż scriny

Odpowiedz
Ja ci nie muszę nic udowadniać to 1, 2 jeżeli ktoś by miał wymagać screenów to lider klanu :* chcesz to pisz dalej ja i tak w pracy się nudzę :*
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości