Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Nazywam się Konrad i mam 16 lat, mieszkam niedaleko Giżycka w województwie warmińsko-mazurskim od września zacznę chodzić do 1 klasy technikum elektrycznego.
Moje zainteresowania to głównie:
-Historia (Europa XV-XX wiek)
-Uniwersa: warcrafta, warhammera i lovecrafta
-Modelarstwo (warhammer AoS, kharadron overlords)
-Cosplay (steampunk) i Rekonstrukcje historyczne (za obydwa zabiorę się za parę lat)
Obecnie gram we wszystko po trochu WoW, EU4 i Hots w którego kiedyś byłem całkiem dobry, miałem wysoką platynę.
Odpowiedz
Nazywam się Julia i w tym roku skończę 17 lat, mieszkam w pięknym mieście turystycznym w województwie śląskim. Od września zacznę chodzić do 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego z rozszerzeniem mat-geo-ang-inf.
-Gry (World Of WarCraft, League Of Legends, Fortnite)
-i tyle bo jestem nudnym człowiekiem.
Obecnie gram w gry wymienione powyżej. elo
Odpowiedz
Nazywam się Tymek i w tym roku skończę 16 lat, mieszkam we Wrocławiu. Od września zacznę naukę w technikum nr 12.
Lubię grać w gry i jeździć na rolkach Smile
Główne gry w jakie gram to:
-Supreme Commander 2
-CS:GO
-LOL
-Rocket League
Ogólnie to jestem karłem.
Odpowiedz
Nazywam się Adam i mam 22 lat, mieszkam w Łodzi, która cumuje w Bobrownikach. Przez tą miejscowość przepływa rzeka Wieprz. Od września zacznę chodzić na Kutarate.
-historia współczesna (głównie XXw.)
-gotowanie (znam przepis na krupniczek)
-fizjologia
Obecnie gram w zespole hewi metalowym. Teraz zbieram 100 dolarów na nową gitarrę, w różnych walutach, głównie w złotówkach.
Odpowiedz
Nazywam się Maciej, mam 19 lat, mieszkam niedaleko Krakowa i Katowic  w województwie Małopolskim, za miesiąc będę chodził do 4 klasy technikum informatycznego.
Moje skromne  zainteresowania to :
-Informatyka w szczególności składanie komputerów.
-Zbieranie puszek do mojej legendarnej kolekcji (nie, nie jestem złomiarzem), tak to tylko hobby.
-Youtube (ale tylko oglądanie).
-Przechadzki po Górach najczęściej są to Tatry.
Obecnie gram w League of Legends, GTA V, PUBG oraz różnego typu gry strategiczne począwszy na Command & Conquer, Supreme Commander, a kończąc na Cywilizacji oraz Endless Space.
Odpowiedz
Legendarna puszka cisowianka XD Chyba że to była jakaś inna woda, Maciej ciągle zastanawiam się skąd ty masz puszkę po wodzie!?
Odpowiedz
Mam na imie Daniel. Mieszkam tam gdzie moja ukochana siostrzyczka. Gram we flanki i lubię pić kawę. Mam chomika.
Odpowiedz
Mam na imię Krzysiek i nie wiem co tu robię.
Odpowiedz
Siema. Mam na imię Kamil. Nie piję alkoholu od wczoraj. Lat 26, mentalnie 20.
Jeste YouTuberem z przypadku i lubie grać w gierki z dobrymi ludźmi.
Staram się nie być wrednym chujem i trzymam go na smyczy.
Wrocław, mieszkam z gangstere.
Kamilek
Odpowiedz
Siema, jestem Paweł. Mam 20 lat. W wolnym czasie się atencjonuje, gram w chujowe gry i czekam na WoW'a, bo nie mam co robić. Nie pije od pół roku, bo całą kase wydaje na wode gazowaną. Miałem szynszyla ale zdechł.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości