Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TS3 Aktualizacja 3.2.0
Po najnowszej aktualizacji 3.2 przy próbie połączenia z ts'em otrzymuję taki oto komunikat:
<14:00:16> Próba określenia nazwy hosta ultimatum.org.pl
<14:00:17> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na ultimatum.org.pl
<14:00:17> Odłączono od serwera (server version is too old for command)

Tu rzucam tylko pytanie czy serwer będzie aktualizowany czy po prostu wyebongo i pobierać ts'a z poprzednią aktualizacją ?
Odpowiedz
ja mam to samo Sad
Odpowiedz
git, to sie pojawilo juz wczoraj ok 21:30 Big Grin
Odpowiedz
Lightbulb 
Poradnik jak chcesz sobie przywrócić wersję ale nie chcesz stracić rang bo nie masz konta myteamspeak.

Krok 1!
https://scr.hu/l8WYK6
Wybieramy tożsamości!
Krok 2!
https://scr.hu/J9Aq8L

U was pewnie będzie to inaczej zapisane...

Krok 3!

Po kliknięciu prawym macie "Exportuj" zapisujecie to np. na pulpicie.

Potem pobieracie: https://filehippo.com/pl/download_teamspeak_client_64/

To akurat jest z filehippo ale ogólnie chodzi o wersje tsa 3.1.10

Potem robicie to samo tylko zamiast guzika "Exportuj bierzecie "Importuj"

I gotowe! 

No i oczywiście trzeba w miedzy czasie odinstalować tsa po kroku 2

I jeszcze wystarczy też ale nie jestem pewny stąd ten poradni że można po prostu odinstalować i tam nie zaznaczać usuwania konfiguracji czy jakoś tak.
Wtedy chyba wystarczy zainstalowanie starej wersji z linku powyżej.

Edit: 

Wystarczy odinstalować i nie kasować konfiguracji i zainstalować z linku powyżej!!!
[Obrazek: tumblr_p3lgz4Tz561uocsx1o1_500.gif]
Odpowiedz
dzieki wielkie, w sumie sie przyda. ile trwa taka aktualizacja tsa do najnowszej wersji na serwerze?
(to nic, ze odswiezam ciagle forum o newsy o tsie ;v)
Odpowiedz
Chwilę to tylko podmiana kilku plików przez ftp. Ale nie zawsze ktoś ma czas więc radzę skorzystać z poradnika.
Odpowiedz
(08-14-2018, 11:36 PM)Xsus napisał(a): Chwilę to tylko podmiana kilku plików przez ftp. Ale nie zawsze ktoś ma czas więc radzę skorzystać z poradnika.

Czy Ty mnie właśnie obrażasz? ;> Który mężczyzna czyta instrukcję obsługi?
Odpowiedz
Znaczy Seyin chyba źle zrozumiałeś moją wypowiedź więc wyjaśnię chodziło mi o to że sama aktualizacja ts'a to chwila sam sobie zdajesz pewne sprawę z tego bo to banał. Ja pisałem to do Patrycji żeby zamiast narzekać że nie może wbić cofnęła sobie wersję bo jedna osoba mam na myśli ciebie nie zawszę może mieć czas nawet na taką rzecz bo ma swoje inne sprawy, jesteś człowiekiem nie maszyna masz swoje sprawy prywatne itp.

A moim zdaniem jak już mówiłem zrobiłeś kawał dobrej roboty. Do ciebie mam dużo szacunku bo wiem, że gdyby nie ty to by nie było forum i ts'a więc ci się należy...
Wybacz, że może nie jasno sprecyzowałem swoją wypowiedź.
Mam też nadzieję że pogadamy na ts'ie bo jeszcze chyba nie mieliśmy okazji.
Odpowiedz
każdy normalny ;v skoro to jest chwila roboty dalej nie rozumiem dlaczego to zajęło 2 dni
Odpowiedz
Wiecznie problemy, proszę takie teksty dawać jak sobie pójdziecie do klanu z regularnymi składkami i opłatą za technika ;V

Dzięki Michał za Twój czas. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości