Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mania wyższości
Przecież Qba Ci przedstawił sprawę jasno odrazu:

,,Nie masz tu żadnych praw, pozdrawiam, odwołanie nie przyjęte. "

To Ty ciągniesz temat nie wiem po co XD

Ale w sumie to
[Obrazek: 0260b2d72d3b31bf50705d294dceed4e--evil-c...y-cats.jpg]
[Obrazek: movie-dog-cinema-tv-watching-pug-isolate...221409.jpg]
Przychodzi, marudzi, wyzywa, robi z siebie nie wiadomo kogo. Weź gościu idź sobie płakać gdzie indziej, jakby Ci tak zwisało to już byś dawno skończył tu pisać xD nikogo tu nie interesuje Twoje zdanie, Twoje wyzwiska. ja Ci nie muszę niczego udowadniać, rozumiesz? Twój ostatni post polega na obrażaniu mnie i klanu tylko dlatego, ze Cię tu nie chcemy... Co Ty masz problemy z brakiem akceptacji czy jaki chuj? Dorośnij, zacznij myśleć, ciągniesz temat, że to jest rozmowa, albo dyskusja, od pierwszego postu do Ciebie piszę żebyś sobie poszedł stąd i tyle, nikt Cie tu nie chce a Ty dalej drążysz, drążysz... Wytykasz nam jakieś rzeczy, a nas jest prawie 100 osób, świetnie się razem bawimy więc moim zadaniem jest wyjebanie takiego ziomka jak Ty z tsa, zanim zacznie wodę mącić wśród ludzi. Ale te parę postów od Ciebie tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że podjąłem słuszną decyzję. Możemy sobie tak pisać wieczność, pogrążasz się tylko Ty w byciu rozwydrzonym dzieckiem, bo naprawdę niczego TUTAJ nie możesz zmienić.
(08-17-2018, 07:38 AM)Qba1818 napisał(a): Przychodzi, marudzi, wyzywa, robi z siebie nie wiadomo kogo. Weź gościu idź sobie płakać gdzie indziej, jakby Ci tak zwisało to już byś dawno skończył tu pisać xD nikogo tu nie interesuje Twoje zdanie, Twoje wyzwiska. ja Ci nie muszę niczego udowadniać, rozumiesz? Twój ostatni post polega na obrażaniu mnie i klanu tylko dlatego, ze Cię tu nie chcemy... Co Ty masz problemy z brakiem akceptacji czy jaki chuj? Dorośnij, zacznij myśleć, ciągniesz temat, że to jest rozmowa, albo dyskusja, od pierwszego postu do Ciebie piszę żebyś sobie poszedł stąd i tyle, nikt Cie tu nie chce a Ty dalej drążysz, drążysz... Wytykasz nam jakieś rzeczy, a nas jest prawie 100 osób, świetnie się razem bawimy więc moim zadaniem jest wyjebanie takiego ziomka jak Ty z tsa, zanim zacznie wodę mącić wśród ludzi. Ale te parę postów od Ciebie tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że podjąłem słuszną decyzję. Możemy sobie tak pisać wieczność, pogrążasz się tylko Ty w byciu rozwydrzonym dzieckiem, bo naprawdę niczego TUTAJ nie możesz zmienić.

Wiesz od pierwszej twojej odpowiedzi już nie chodziło mi o jakiegoś unbana. Mi zależało na tym żeby pokazać jak bardzo się mylisz. Piszesz o mnie w ten sposób jakbym zrobił coś strasznie złego, a nie zrobiłem kompletnie nic. W ten sposób dałeś mi satysfakcje bo utwierdziłeś mnie w tym, że sam LIDER nie myśli nawet raz za nim coś zrobi, a wasze zasady i regulaminy nie mają kompletnego sensu ponieważ wszystko polega na "bo jego lubię bardziej". Nazywasz mnie "rozwydrzonym dzieckiem" ale nie wiem kto ma tu bardziej dziecinne podejście. Ja swoje osiągnąłem i nawet fajnie się przy tym bawiłem.
No właśnie takim płaczem pokazujesz, że Kuba ma rację. Dorosły człowiek splunąłby w bok i poszedł w dal radośnie pogwizdując, że ma wyjebane. I to właśnie zrobił Kuba tyle że splunął Ci w ryj, a Ty to łykasz jak pelikan robiąc z siebie pośmiewisko. Dostałeś prostą odpowiedź więc weź kurwa wyjdź i przestań bo to się już śmieszne przestaje robić...
Nie wiem czego nie rozumiesz w zdaniu, że to jest teamspeak klanowy a to, że pozwalamy siedzieć na nim randomom jest naszą dobrą wolą. Sprawiasz problemy, irytujesz innych = ban. A teraz 
[Obrazek: latest?cb=20151202055150]
Jak chcesz się żalić to zapraszam do terapeuty, a nie na internetach wylewać swoje smutki.
Kiedy wszyscy mówią Ci, ze się mylisz i jesteś w błędzie, a Ty wciąż czerpiesz satysfakcje ze zwycięstwa. Definicja idioty na załączonym obrazku, nie chciałem Cię obrażać tak jak Ty to robiłeś, ale inaczej się tego nie da skomentować. Temat zamykam.

P.S. W sumie to nie jest kwestia czy zrobiłeś coś źle czy nie, ja tu nie rozstrzygam o Twojej winie. Usłyszałem, że przeszkadzasz dostałeś bana, logiczne. To tak jakby ktoś Ci przyszedł do domu a Ty co, nie masz prawa go wywalić bo nei zrobił nic złego? xD może w końcu zrozumiesz. Jaśniej się nie da, ewentualnie napisz na priv wyślę Ci historyjkę narysowaną w paintcie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości