Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF V
Nowy zwiastun na Gamescom!!!

Tak na końcu tryb BR z czołgami xD
Odpowiedz
(08-16-2018, 03:58 PM)brzos napisał(a): Nowy zwiastun na Gamescom!!!

Tak na końcu tryb BR z czołgami xD
Jak chcecie sobie pograć w gre o WWII to polecam Post Scriptum Big Grin
Odpowiedz
@Gringer

Ja COD'a 2 albo Medal of Honor któreś Big Grin

Ale nie ukrywam, że trailer BF5 wygląda epicko Smile
Odpowiedz
(08-16-2018, 09:05 PM)slip napisał(a): @Gringer

Ja COD'a 2 albo Medal of Honor któreś Big Grin

Ale nie ukrywam, że trailer BF5 wygląda epicko Smile

wiesz mi chodzi o takie bardziej "taktyczne" pogranie, a nie napierdalanka "URRRRRAAAAAAAAAA" i wszyscy do przodu na punkt Big Grin
Odpowiedz
To akurat nowy BF idzie bardziej w tą stronę. Nie specjalnie da się już rushować na "URRRRRAAAAAAAAAA" przez zmniejszenie regeneracji hp (regenereje się tylko 35hp, ale dla mnie powinii to w ogóle wyjebać) i znaczne zmniejszenie początkowego ammo. Dodatkowo wprowadzono mechanikę fortyfikacji punktów co dodatkowo zmniejsza tempo gry. Jeślichcesz wiecej info to gorąco polecam ten wywiad https://www.youtube.com/watch?v=dh4MHyozPyU .

Jeśli interesuje się coś bardziej taktycznego to polecam R6 Siege który możesz obecnie przetestować za darmo (free weekend 16-19.08.2018). Jeśli chcesz pograć to poke z chęcią pokaże o co chodzi w grze.
Odpowiedz
Taktyczny to cs [Obrazek: cursor.png]
Odpowiedz
(08-17-2018, 11:38 AM)brzos napisał(a): To akurat nowy BF idzie bardziej w tą stronę. Nie specjalnie da się już rushować na "URRRRRAAAAAAAAAA" przez zmniejszenie regeneracji hp (regenereje się tylko 35hp, ale dla mnie powinii to w ogóle wyjebać) i znaczne zmniejszenie początkowego ammo. Dodatkowo wprowadzono mechanikę fortyfikacji punktów co dodatkowo zmniejsza tempo gry. Jeślichcesz wiecej info to gorąco polecam ten wywiad https://www.youtube.com/watch?v=dh4MHyozPyU .

Jeśli interesuje się coś bardziej taktycznego to polecam R6 Siege który możesz obecnie przetestować za darmo (free weekend 16-19.08.2018). Jeśli chcesz pograć to poke z chęcią pokaże o co chodzi w grze.

Spoko, pewnie skorzystam z pomocy w R6S, ale to chyba jak już zdecyduje się kupić tą grę. Smile
Odpowiedz
@Gringer
Dostałem R6S za free z kartą graficzną. Musi być chujowy Kappa
Odpowiedz
(08-18-2018, 11:09 PM)slip napisał(a): @Gringer
Dostałem R6S za free z kartą graficzną. Musi być chujowy Kappa

kappa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości