Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Discord Server
Dobry dzień. 
Postanowiłem pobawić się discordem i stworzyć serwer. Troszku mi zajęło obczajenie ów aplikacji, ale myślę że coś tam wyskrobałem.
Możliwe że są w klanie osoby bardziej zaawansowane w tej kwestii, jeśli tak to będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.
Tu macie linka, wszystkie oceny i krytyka mile widziane.
https://discord.gg/ADeTWCT
Odpowiedz
Wreszcie ktoś pomyślał nad jakimś komunikatorem głosowym, w tym forum. Przecież nigdy nie mieliśmy takiej rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpowiedz
Pijawka chce podzielić i przejąć Klan ;/
Odpowiedz
Temat discorda już nie raz był poruszany na teamspeaku i każdy mówił że discord < teamspeak, nikt oczywiscie ci tam niczego nie zabroni prowadzić ale według mnie i tak kiepski pomysł.
Mamy grupy na fb, dodatkowy chat nie jest potrzebny dodatkowo kazda sekcja ma swój własny komunikator taki jak steam czy tam od battle neta.
A i żeby discord był jakoś fajnie funkcjonalny to potrzeba pisać do niego skrypty a to już nie jest taka łatwa sprawa ;p
Odpowiedz
(01-03-2019, 01:39 PM)Travis napisał(a): A i żeby discord był jakoś fajnie funkcjonalny to potrzeba pisać do niego skrypty a to już nie jest taka łatwa sprawa ;p

Z tymi skryptami to teraz pojechałeś. Prowadziłam discorda przed półtora roku, zarządzanie nim jest proste jak konstrukcja cepa, żadne skrypty :v
Odpowiedz
(01-03-2019, 02:43 PM)Truchlo napisał(a):
(01-03-2019, 01:39 PM)Travis napisał(a): A i żeby discord był jakoś fajnie funkcjonalny to potrzeba pisać do niego skrypty a to już nie jest taka łatwa sprawa ;p

Z tymi skryptami to teraz pojechałeś. Prowadziłam discorda przed półtora roku, zarządzanie nim jest proste jak konstrukcja cepa, żadne skrypty :v

Nie wiem jak ty tego discorda prowadziłaś, jestem jednym z moderatorów większego discorda i tam discord jest pisany przez skrypty i jest on o wiele bardziej funkcjonalny przez co nawet spoko się go używa.
Sam bot który ułatwia banowanie poprzez komendy przenoszenie ludzi itp. ma 900 linijek prawie.
Odpowiedz
Travis, ale fanbase discorda jest tak duży, że nie jest koniecznością pisanie takich rzeczy samemu, wystarczą fora i wujek google :/
Poza tym tego typu rzeczy są dla bardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują "ułatwień", nie jest to absolutnie wymogiem, a tak to niestety ująłeś i o to mi chodziło :p
Odpowiedz
(01-03-2019, 01:13 PM)Brutal napisał(a): Pijawka chce podzielić i przejąć Klan ;/

Spokojnie, to tylko ogólny podgląd jak to wszystko wygląda na discordzie, don't worry about it  Smile

Piszę na zaś. Ten discord to mój discord, a nie żaden klanowy, klanowy jest teamspeak i tak pozostanie. Poprosiłem tylko bardziej zaawansowanych i zaznajomionych z discordem o porady, bo prawdopodobnie tacy tu są  Wink
Odpowiedz
[Obrazek: 1992-quottrening-a-po-co-to-komuquotkilk.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości