Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sea of Thieves
Proszę nie szkalować, wiem, że gierka zbiera różne opinie, ale no... nie jest to "typowa" gierka i nie każdemu może się podobać podróżowanie z punktu A do B, naparzanie się z innymi graczami kanonami i ulepszanie statku.

Przechodząc do meritum - gierka jest jeszcze przez 3 dni w przecenie z 250zł na 125zł, można ją sobie testować przez 14 dni 4free, albo kupić miesięczny pass za 40zł (obecnie w związku z przeceną miesięczny pass jest za 4zł), więc jeśli kogoś boli cena całości jest opcja subskrybcji; dla kazdego coś dobrego

Czy ktoś byłby chętny popykać i się skusi? Ja gierkę pewnie kupię, bo po prostu mi podpada forma etc. i szukam ekipy do robienia fortów.

Ahoj przygodo  Heart
Odpowiedz
Gra dobra by luźno pograć. Bez spiny. Może kupię, brzos ma jak coś xD

//Edit
Well, 3 dni do końca zniżki. Lipka...
Odpowiedz
Czytałem jeszcze niedawno, że gra jest badziewna bo ma tyle contentu co kot napłakał. Ja bym uważał.
Kamilek
Odpowiedz
No ma ma. Tam gra głównie jest pod pływu pływu, rozwal statki innych i pływu pływu dalej. Relaksuje i jest przyjemna żeby raz na jakiś czas pograć.
Odpowiedz
(01-28-2019, 02:17 PM)Brutal napisał(a): Czytałem jeszcze niedawno, że gra jest badziewna bo ma tyle contentu co kot napłakał. Ja bym uważał.

Dlatego zaznaczyłam, że no nie każdemu podoba się pływanie z punktu A do punktu B. Ja tam lubię się kurwić za questy i hajsy, nawet jak się powtarzają <3
I kurewnie boje się otwartego morza, więc to taki bonus emocji dla mnie ale mniejsza XD

EDIT: A content jest ale jak na piratów przystało, jest ukryty i trzeba wiedzieć gdzie szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedz
Jak jeszcze macie miejsce w załodze to chętnie się dołączę Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości