Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja: Sad Unicorn
NICK Z GRY: Sad Unicorn 

REGION: EUNE / WEST 

GRANA POZYCJA: Jungle / Toplane 

OD KTÓREGO SEZONU GRASZ: 3 Sezon 

DYWIZJA: P1. (Posiadam więcej niż jedno konto, lecz to ma największą dywizję) 

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRĘ: Myślę ze około 4 godziny dziennie. 

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ:  Fajnie jest być częścią jakieś społeczności, grupy którzy na początku są dla Ciebie obcymi ludźmi skupiający się wokół jednej gry, zaś po miesiącach czy też latach, mogą stać się kimś naprawdę ważnym w twoim życiu. Chcąc czy nie chcąc chciałbym należeć do tej społeczności, ponieważ łączy nas jedno a mianowicie wspólne granie w jedna i tą samą grę, lecz czemu nie robić to w dobrym towarzystwie. O klanie słyszałem sporo, jeszcze za czasów PTP lecz nigdy nie miałem okazji spróbować. Jest to moja druga próba, dostania się w szeregi klanu (ULT), wcześniejsza aplikacja pochodziła z konta (Xenos, - Nie mogę odzyskac hasła oraz mail'a na ów konto. ), zaś nick w grze to Tasty Batata. W tamtym okresie nie mogłem poświęcić tyle, na grę ile bym chciał, ale zawsze można spróbować ponownie. Znam kilka osób z klanu i myślę że może się uda tym razem. 

COŚ O SOBIE:  Mam na imię Kamil, pochodzę ze Podkarpacia, lecz większość swojego życia mieszkałem na Śląsku w okolicy Katowic a także za granicą.  Interesuje się psychologią, socjologią, filozofią a także szeroko pojętą kinematografią a także kultura japońską. Aktualnie pracuje za granicą raz na jakiś czas mam wyjazd w roli koordynatora działu / grupy. Jestem graczem i to dość szeroko pojętym słowa tego znaczeniu ponieważ od zawsze przy mnie towarzyszyły mi gry, czy to te planszowe które uwielbiam, czy to również gry komputerowe a także "papierowe RPG". Lubię wyjść na miasto i napić się dobrego piwa w dobrym towarzystwie. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. 
Odpowiedz
Przyjęty na okres rekrutacyjny, po ikonki zgłoś się do Mnie lub Majkel'a.
Odpowiedz
Za mała aktywność, rekrutacja zakończona.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości