Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
Siemka wszystkim, z racji tego że obecne słuchawki mi sie rozpadają to chce kupić jakieś nowe. Polecacie jakieś konkretne? Chodzi mi o słuchawki z najlepsza jakością dźwięku, dobrym basem, bez mikrofonu i na kablu najlepiej plecionym żeby szybko się nie zepsuł. Cena nie jest ważna. 

Z góry dzięki za wszystkie propozycje Wink
Odpowiedz
HyperX Cloud 2, a mikrofon z nich do wyjebania
Odpowiedz
Ja polecam Steelseries Arctis 3/5/7 , różnią się tylko dodatkowymi opcjami, wykonanie jest takie same. Słuchawki lekkie, wygodne, dobrze brzmią(bass jest) i mikrofon daje radę(jeżeli chodzi o komunikacje).
Odpowiedz
HyperX Cloud 2, sam miałem je kupić ale akurat nie były w sklepie, kupiłem Cloud 1 i są kozak ;d Cloud 2 mają swoją kartę dźwiekową ;p
Odpowiedz
Ja mam Hyperx Cloud Singer i jestem zadowolony. Wygodne, dobra jakość dźwięku, aluminiowa konstrukcja, regulacja głośności przy słuchawce. Gdybym miał kupować następne to raczej cloudy 2 jak chłopaki wyżej pisali. Smile
Odpowiedz
On się pyta o słuchawki a nie headset.

Zamknięte:
https://pl.akg.com/K550MKII.html?cgid=over-ear#start=1

Otwarte:
https://sennheiser.pl/o/hd-660-s
Odpowiedz
Tyle że większość słuchawek stworzonych do Gamingu (czyli wygodne na nawet 24h ciągłego grania, z dobrym Bassem itd.) posiada mikrofon. Te Słuchawki co ty Brzos wysłałeś, wyglądają jakby po jednym małym puknięciu o biurko miały się rozpaść już nie mówiąc o tym jak spadną sobie z biurka.

Polecam HyperX Cloud'y 1/2 wygoda, sa bardzo dobrze zbudowane (z alu) kilka razy mi spadły/ poleciały z rage'a na biurko i sa Alive, jakość Dźwięku jest KOZAK w chuj, kabel pleciony.
Cloud 1 w X-kom
Cloud 2 w x-kom

a z drugiej strony ostatnio przerzuciłem się na HyperX Cloud Flight'y są to słuchawki bezprzewodowe z wytrzymałością Bateri do 18h bez led a z ledem do 13, są co prawda z plastiku nie jak Cloud'y 1/2 ale wygoda tak jak jakość Dźwięku jest Kozak, no i oczywiście Bezprzewodowe wstawanie od pc i możliwość poruszania się po mieszkaniu tak, żebyś nie musiał słuchać współlokatorów jest zawsze na +.
Latacze w x-kom

a z tych co mialem a nie polecam:

Razer Krakeny te pierwsze chujnia takie tandetne jakość ni jaka. Nie wiem jak te nowe Krakeny.
Steelseries Siberki V2 mialem i w sumie to tak jak napisalem o tych brzosowych, wyglądały jakby miały się po jednym puknięciu o biurko rozjebać. + tylko nie wiem czy to przypadkiem dziwnej głowy nie mam xd, Praktycznie wcale nie wygłuszały.
Jakieś tam kiedyś Miałem Turtle Beach'e tak w sumie to nie pamiętam bo to dawno ale wiem że je jeszcze zmieniłem jak były całkiem new i działały w 100% raczej to źle o nich świadczy ale no nie wiem
Odpowiedz
Lirux piszę jakby ze słuchawkami wrestling ćwiczył wieczorowo Big Grin
Odpowiedz
nie no, mi też spadły wiele razy cloudy, kabel był często napięty (jak spadały lub coś), po którymś razie lekko mi się plastik ujebał ale taśma jak na elektryka przystało i cyk, jak nówki Big Grin w przyszłości pewnie bym kupił Liruxa Latacze bo mogę odejść od pc i słyszeć jak mnie wyzywa Bromek xD
Odpowiedz
Jak mi Cloudy spadły z 5 razy, a 3 razy sam je wyjebałem i działają dalej i dalej są wygodne, więc gwarancja jakości, tak o.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości