Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
Lirux te które ja wysłałem mają o niebo lepszy dźwięk od jakiegokolwiek headset'u, są wygodne (bo dla ludzi słuchających muzyki jest to ważne), i są wytrzymałe, może nie jak na to co ty robisz ze słuchawkami ale podejrzewam że dadzą radę xD
Odpowiedz
Panie normalnie jak Raz na Dzień przez okno nie wyleco to słaby dzień keepo. a tak serio, nie wiem jak to z twoimi brzos, nie miałem ich w rękach widze tylko ich wygldad i ewentualnie specki i wyglądają jakby po miesiącu miały się rozjebać xd
Odpowiedz
Ja niestety dalej mam headset (arctis 3 lub 5) ale jak tylko coś się z nimi spierdoli to kupuje normalne słuchawki. Uwierz że więcej przetrwają niż headset.

BTW to nie są jakieś tanie plastiki tylko raczej metal.
Odpowiedz
Pamiętam, że jak kiedyś dużo grałem w różne gry komputerowe to miałem bardzo fajne słuchawki, tylko niestety nie pamiętam firmy. Obecnie już nie gram, więc takie słuchawki nie są mi kompletnie potrzebne.
Odpowiedz
Skąd się tacy ludzie biorą?
Odpowiedz
To nie ludzie tylko boty
Odpowiedz
ano, widzę po url w komentarzu, kolejny bot
Odpowiedz
Ja obecnie nie używam w ogóle słuchawek. Wydaje mi się, że mam w miarę dobre głośniki w wersji 5.1, więc słuchawki w takim przypadku nie są potrzebne, bo wszystko słyszę głośno i wyraźnie. Smile
Odpowiedz
ISK HD9999 Polecane
Odpowiedz
[Obrazek: gallery_6077_392_13541.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości