Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overwatch
Halko witam, co się dzieje z tą przepiękną sekcją Overwatcha? Ja mam problem odejść od Overwatcha bo brak dobrych gier competitive (oprócz Grid 2 Battleroyale) i aktualnie pykam sobie na serwerach Amerykańskich (lepsze community Big Grin) i tam raczę, dzięki mojemu Senpai @Fox jestem pół bogiem Genjiego i o wiele częściej używam X niż kiedy kolwiek, co wy na to aby umówić się na jakiś custom w weekend aby chociaż potryhardować raz na rok, mieć przyjemność z rozjebania znajomego z klanu i zrobić mi wahadło na twarzy Big Grin
Odpowiedz
Jak w tą grę gra chyba tylko Jeff Kaplan i jego 3 kolegów
Odpowiedz
(03-26-2019, 04:20 PM)Bromek napisał(a): Jak w tą grę gra chyba tylko Jeff Kaplan i jego 3 kolegów

Chybaś kurwa z konia spadł bananie XD
Odpowiedz
Jeff Kaplan 3 kolegów + Truchło *
Hakuna Matata  Dodgy
Odpowiedz
Ciekawe że niby tylko tyle osób gra, bo ostatnio jak oglądałem OWL to mieli więcej widzów niż LCS. No chyba że w LoL'a gra tylko tyler1 i Phreak xD

@Pułek można się umówić na weekend ale czy 12 osób uda się zebrać to nie wiem. No chyba że obowiązkowe zebranie sekcji Big Grin
Odpowiedz
kurła dzięki ameryczce odzyskałem chęci do grania, normalnie zaraz chyba będą robione poradniki do grania xd
Odpowiedz
Naucz mnie jak Keep Calm and Reinhardt On
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości