Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie
Siedzę na tsie od kilku lat z wami i bardzo miło wspominam ten cały czas. Ale nadeszła ta chwila i muszę w końcu napisać ten post... 
Każdy dzień był w jakiś sposób wyjątkowy i przepełniony wieloma fajnymi rozmowami i ciekawymi tekstami które w sumie zazwyczaj nagrałem i jakoś wykorzystałem Tongue Trochę osób pewnie się z tego  ucieszy co robię, a pewnie ktoś się zasmuci ale w końcu musiał nadejść ten dzień choć nie sądziłem że tak szybko. Po praktycznie każdym z was zostanie mi chociaż jakiś bind który zostanie na moich dyskach już na długie lata. Pomyślicie sobie że to pewnie tylko bindy a dla mnie każdy z nich to jakieś wspomnienie danej chwili w której powstał lub był wykorzystany do wspólnego śmiechu Smile  Dziękuje między innymi Kondziowi za pokazanie co jak robić jak i pozostałym za to że nie tiltowali się za bardzo za to że ich nagrywałem i puszczałem Big Grin Dziękuję też wszystkim za pomoc w dobraniu słuchawek bo to dzięki nim doszło do tej decyzji XD jak w temacie chciałbym pożegnać nagrywanie na ts ponieważ nie chce mi się z tym pierdolić w sterownikach żeby działało Smile  Bindy oczywiście pozostaną ale nowe najprawdopodobniej nie będą powstawać więc jesteście wolni XD do usłyszenia na ts bez małego szpiega i łapacza głupich tekstów/dźwięków na ts Smile
Odpowiedz
Elo powodzenia na nowej drodze zyciowej
Hakuna Matata  Dodgy
Odpowiedz
Nie strasz mnie Hoyer... Dżyzas xD
Odpowiedz
Baited xD
Odpowiedz
a już łezka się w oku kręciła
Odpowiedz
szkoda
Odpowiedz
Powodzenia młody padawanie na własnej ścieżce życia, jeśli potrzebowałbyś rad jeszcze kiedyś to zawsze służę pomocą Tongue A i pamiętajcie ja dalej mogę mieć włączone nagrywanie Tongue
Odpowiedz
[*] .
Odpowiedz
jebany ale Bait hahaha
Odpowiedz
R.I.P Król bindów. :ccc
Less human, more being.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości