Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C9Prankster
BATTLETAG sznyrek2878#2920
WIEK(18+)17 (18 za niecałe 2 miechy)
PREFEROWANE ROLE (TANKDPSSUPPORTFLEX)SUPPORTDPSTANK
POZIOM W GRZE (min. 100)c87  XONE212
SKILL RATING (2000+)2880
ILE CZASU GRASZ (w godzinach)C49  XONE254
DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS Szukam ekipy do wspólnej gry 
ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ (dziennie) Pół Dnia
TWOJE POPRZEDNIE KLANYDRUŻYNY - Nie
COŚ O SOBIE Mam na imię Krystian. Mam 17 lat, moje zainteresowania do Koszykówka oglądanie NBA, siłownia i gierki komputerowe.
W overwatcha na PC gram mało z tego powodu że nie mam z kim. Więcej czasu spędziłem przed konsolą  w tej gierce.
Przerzuciłem się na Overka na Pc ponieważ była przecena no i znajomi mnie zachęcili do zakupu tej o to gry, niestety nikt już z nich w to niegra xD
Wiesz co myślę, że jak większość odeślą i powiedzą coś w stylu: wróć za 2 miesiące Smile. xd
Jeżeli nie czytacie regulaminu klanowego, w tym sekcyjnego gdzie dokładnie jest napisane że trzeba spełniać warunek ukończenia 18 roku życia to nie nasza wina że nie umiecie czytać ze zrozumieniem.  Tongue
#Ignorantia iuris nocet
Przynajmniej się stara xd A pierdolenie "Wiesz co myślę..." to zachowaj dla siebie skoro to twoja opinia, nikogo to nie interesuje. Kim ty kurwa jesteś by wypowiadać się, założę sie że nawet tego typa nie znasz a Prankster gra z nami w lola, w albiona widziałem że tam gra też. Podanie do sekcji Lola to zjebał ale stara się. I wypowiadam się bo jestem wyjątkiem który jest w klanie i nie ma 18 lat do teraz nawet tylko 17 xd Powiedz mi czy aż tak cię to boli że klan jest od 18 lat ? Aż tak cię to boli ? Masz wyraźnie napisane że trzeba mieć 18 lat no ale są wyjątki ale trzeba pokazać że nadajesz się na ten wyjątek czy mimo swojego wieku jesteś dojrzały na tyle by nie wkurwiać innych a takich ludzi jak ty to nie cierpię i wkurwia mnie to.
Z poważaniem, dziękuję
Spieliście się tak bardzo jakbyście mieli nagle wielki kij w dupie. Napisałem tylko to, bo często to widziałem i tylko mu to powiedziałem przecież w żaden sposób go nie obraziłem czy nie powiedziałem żeby wypierdalał :p , więc uspokójcie wasze emocje bo nie robię żadnej osobie krzywdy.
Chciałem go tylko i wyłącznie uświadomić, że tak sytuacja może się stać i mam prawo do tego, żeby się wypowiedzieć nie jest to zabronione dla mojej osoby.
Poza tym wiem, że są wyjątki, bo nie bez powodu jest w niektórych rekrutacjach tak, że jest dopisane: "Wyjątki są dopuszczalne" lub coś w tym stylu.
Xsus dopowiem Ci, że skoro nikogo nie obchodzi moja opinia to po co na nią reagujesz, bo możesz? Sam sobie zaprzeczasz w ten sposób.
Super cieszę się, że się stara, ale nie rozumiem twojego zdenerwowania w dalszym ciągu. To tak jakbyś się nudził i nagle miałbyś ochotę na to, żeby w jakimś stopniu daną osobę wyjaśnić.
Dodatkowo nie rozumiem o co Ci chodzi z "Wiesz co myślę", bo mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś lub nie przeczytałeś ze zrozumieniem.
Rozumiem, brakuje mi troszeczkę do 18, ale z tego co wiem to mogą być przyjmowane osoby aktywne poniżej 18 roku życia.
A niektórzy mnie już poznali i widzą że przesiaduje na ts i gram z nimi.
Odebrałem to bardziej jako narzekanie w stylu "2 miesiące dużej różnicy nie robią". Jeśli chciałeś go tylko uświadomić to luzzz ale i tak dla mnie to zbędny komentarz xd Jak lider OW sam mu napisze, żeby wrócił za dwa miesiące, poza tym dostał już taką odpowiedź na swojej rekrutacji do Lola. Nie ma co robić niepotrzebnego spamu. Jeśli jakoś cie uraziłem to przepraszam ale twój komentarz mógł zostać odebrany jako coś ofensywnego w stronę klanu.
Równie dobrze można dać przecież 2 miesiące rekrutacji, żeby po skończeniu miał 18 lat.
Chłopak uczciwy jest, napisał że mu brakuje 2 miesiące, równie dobrze mógłby napisać że już skończył 18 i pewnie nikt by się nie ogarnął.
Jak jest aktywny i zostanie przyjęty dopiero po skończeniu 18, to wydaje mi się że to takie szukanie problemu na siłę.
I KoronHere dowiedziałem się że Regulamin Sekcji OW jest Outdated więc to nie moja wina że nie wiedziałem. Nie ma żadnego info na ten temat.
Może masz rację że mój komentarz mógł zostać źle odczytany. Nie wiedziałem, że prankster przesiaduje z wami od dłuższego czasu po prostu napisałem to żeby po prostu poinformować soreczka i pozdrawiam Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości