Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klanowicze bez sekcji
Jeśli ktoś odszedł z jedynej sekcji, do której należał nadal jest klanowiczem. 
Dostęp do działu wewnętrznego może uzyskać za pomocą grupy "Klanowicz". Jeśli ktoś potrzebuje tej grupy niech napisze tutaj - w temacie, do mnie na prv (jestem po kilka razy dziennie), albo na ts. Dodatkowo do tej grupy mogą dodawać także liderzy klanu, vcle klanu, liderzy sekcji i ich zastępcy.  Blush
[Obrazek: golab-wita-putina_2017-06-01_22-10-23.gif]
Odpowiedz
sylwio jestem nowy chciał bym pograć(komputer dostarczą mi w poniedziałek) i pogadać z ogarniętymi ludzmi ale nie potrafię znaleźć adresu team speak czy mogła byś na priv napisać Smile ?
Odpowiedz
Nie, nie mogę. Nie jesteś członkiem klanu, złóż podanie do jakiejś sekcji. Nasz ts nie jest publiczny!
Odpowiedz
Dobry wieczór. Jestem w klanie nowy... no, keidyś byłem bywalcem na Ts, ale od kiedy przenieśliście się, nie miałem okazji wpaść. Teraz gubię się w tym, jak zdobyć Teamspeak klanu i móc stać się waszym członkiem, ale jak patrzę na te wymogi do niektórych sekcji, to z przerażeniem wychodzę z tematu. Mogę prosić o małą pomoc?
Odpowiedz
Po pierwsze, nie jesteś w klanie. Po drugie by się dostać w nasze szeregi musisz złożyć podanie do jakiejś sekcji i przejść pomyślnie okres rekrutacyjny. Jeśli to Cię przerasta, może spasuj?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości