Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Damiana
Składam skargę z powodu nieuzasadnionego bana na 20 min w trakcie zorgrywki prowadzonej z kolegami klanowiczami. Najpierw Damian wpada na kanał i rzuca groźbami ORAZ unika odpowiedzi na pytanie o co chodzi (jak piszę przeszkadzał w grze mi oraz klanowiczom). Następnie powód bana "Z zażaleniami do qby." który miał mi wszystko wyjaśnić bez podawania go na  czacie głosowym...

Znamy się sporo czasu i tak traktuje się "kolegów". Sorki za to co powiem ale zachowałeś się Damian jak KUR WA której ikonka zakręciła w głowie. Nie można z tobą nic wyjaśnić, o nic zapytać a gdy twoje "zastraszanie" oraz wydawanie rozkazów (TAK ROZKAZÓW) nie skutkuje dajesz Bany na prawo i lewo wedle twojego uznania. Obecnie muszę się zbierać do pracy i wszelkie odpowiedzi w tym wątku mogą pojawiać się z opóźnieniem. Liczę na szybki rozwiązanie sprawy. Dziekuje
*RIP*
Hakuna Matata  Dodgy
(07-26-2019, 07:31 PM)Br0niu napisał(a): Składam skargę z powodu nieuzasadnionego bana na 20 min w trakcie zorgrywki prowadzonej z kolegami klanowiczami. Najpierw Damian wpada na kanał i rzuca groźbami ORAZ unika odpowiedzi na pytanie o co chodzi (jak piszę przeszkadzał w grze mi oraz klanowiczom). Następnie powód bana "Z zażaleniami do qby." który miał mi wszystko wyjaśnić bez podawania go na  czacie głosowym...

Znamy się sporo czasu i tak traktuje się "kolegów". Sorki za to co powiem ale zachowałeś się Damian jak KUR WA której ikonka zakręciła w głowie. Nie można z tobą nic wyjaśnić, o nic zapytać a gdy twoje "zastraszanie" oraz wydawanie rozkazów (TAK ROZKAZÓW) nie skutkuje dajesz Bany na prawo i lewo wedle twojego uznania. Obecnie muszę się zbierać do pracy i wszelkie odpowiedzi w tym wątku mogą pojawiać się z opóźnieniem. Liczę na szybki rozwiązanie sprawy. Dziekuje

Ban z mojego polecenia, naruszony podstawowy regulamin klanu, pozdrawiam.
Łota fak djud, jakie groźby XDDDDD
Proszę podać mi dokładnie punkt regulaminu który złamałem. Od Damiana nie dowiedziałem się niczego. Smuci mnie fakt że ty qba wydajesz polecenia odnośnie bana nie zapoznając się że sprawą. Ale najlepsza to jest Julka której na kanale nie było ale z miejsca broni Damiana. Szkoda że dalej powodu bana nie otrzymałem
[Obrazek: 67257286_675157346336095_341566260144976...e=5DE9DE4E]
Nawet mi cię nie jest szkoda Bronek. Sam się chyba powinieneś zapoznać z sytuacją bo było mnie raczej słychać w tle i nie trudno się domyślić że jestem u Damiana Smile I dziękuję za stwierdzenie, że jestem najlepsza. Bardzo mi miło. Pozdrawiam.
Koron ty to robisz z siebie błazna za kasę czy liczba chromosomów się nie zgadza

Za każdym razem prosiłem o powód oraz uzasadnienie. Nie otrzymałem niczego poza rozkazami i groźbami a ty wklejasz gówno wyrwane z dupy? Serio???
Popłacz się nie jesteś w klanie
Szkoda lujka że taka bystra nie byłaś jak o powód prosiłem. Kolesiostwo na maxa widzę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości