Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna skarga na Damian za dręczenie PK
Otrzymałem kolejną blokadę od S'ki Damian z powodu "prześmiewczego nicku" czyli Br0nek Vice LC, który w niewyjaśniony sposób (TAK, nie był mi wstanie wyjaśnić co go obraża) go triggeruje.
O ile poprzedni mógł być lekko prowokujący i Damian nie potrafił tego poprostu powiedzieć jak człowiek (bo ikonka sprawia ze jest ponad śmieciem z PK) to dzisiaj przeszedł sam siebie twierdząc, że nie mogę posługiwać się nickiem innym niż mam w grach i mam (zmieniać sobie wszędzie nick). Czy tym razem otrzymam odpowiedzi?

#1 Co w nicku Br0nek Vice LC cię obraża/prześmiewa (i zdecydujcie się sami o co wam chodzi bo usłyszałem podszywanie się pod VCL?LOL?I Damian nie umie tego powiedzieć śmieciowi z PK?)
#2 Dlaczego nie wolno używać nicku innego jak w grach (w tym przypadku jest dodany jedynie przedrostek/tag grupy)
#3 Dlaczego ktoś taki jak S'ka nie potrafi porozmawiać z śmierdzącym PK o tym co go drażni/niepokoi/niewiemcojeszczedodajsam

I bardzo proszę o normalną odpowiedź a nie robienie cyrku jak ostatnim razem.

Edit. Pragnę dodać, iż rozmawiałem z S'ką czy nowy nick może być uznany za podszywanie się/obrażanie kogokolwiek i stwierdzono, że jest OK.
Skoro już wiadomo, że Lirux dodał tag jako lekkie prowo na Damiana to przekonaj nas, że nie robisz tego samego?
Po co pajacujesz?
Kamilek
jutro zebranie zapraszamy kuniec tematu
Hakuna Matata  Dodgy
Skoro prosisz o "nie robienie cyrku" to sam się zastosuj i nie rób cyrku, tyle w temacie.
Dlaczego twierdzisz, że nie chciałem porozmawiać. Cały czas powtarzam. Pytam co jest nie tak/co go obraża ale jedyne co dostaje to rozkazy bo tak. Wczoraj lirux dodał przedrostek jako lekkie prowo ... OK. Jaki to ma związek z moim nickiem dzisiaj? I jak pisałem proszę o zdecydowanie się czy podszywam się pod VCL czy kogoś obrażam bo chyba sami nie macie pojęcia.
Jeśli chodzi o sam nick wyszła smieszna sprawa z playerem VLC (konkretniej ikonką pachołka) co jest memem w naszym gronie (co jest niezwiązane z damianem LOL) a skoro tak naprawdę poszło o podszywanie się (Taki powód dostałem ostatecznie) mój nick został poprawiony.

Przykro mi Majkel mój ban jest do północy więc do tej pory będzie po zebraniu. Szkoda, że każecie czekać tyle czasu i się "zabawiacie" zwykłym PK.

Wytłumacz mi Sharen czego nie zrozumiałaś w prośbie o odpowiedzi? I co wnosi twój post? Nie znam się więc się wypowiem? Sorki ale nabijaj sobie posty i aktywność gdzie indziej ...
Mnie obrażasz swoją głupota i prowokowaniem. Następny ban za nie dostosowanie się do tego co Ci się mówi będzie permanentny. Nie każ mi tego robić bo serio nie chce. Niczego nie udowodnisz, a tylko stracisz dostęp do tsa gdzie grasz że znajomymi. Your choice.
Po obu stronach są jebane dzbany :v

Odbanujcie go i niech będzie na zebraniu, to się pogada, bo takim przepychaniem nic się nie załatwi.
Ale to przyjaciel klanu, nie klanowicz, więc go nie będzie na zebraniu. Robi ewidentnie na złość, ale jest 2 tej ciulowrj sytuacji, że nie ma żadnych praw na własne życzenie, a ja tego nie będę tolerować, zwłaszcza, że nie muszę.
Sorki ale wam ikonki we łbie przewracają. Nie jesteś przy sytuacji ale nie znam się więc się wypowiem. Od wydawania rozkazów macie kanały na samym dole żeby się dowartościować. I nie wciskaj kitu bo jak wiele razy pisałem damian (z tobą wcale nie gadałem więc o czym mnie pouczyles?!) nie jest w stanie powiedzieć co go triggeruje (i zdecyduj się kurwa czy kogoś obrażam czy się podszywam). Nowy tag nie wygląda na podszywanie się (takie info dostałem) więc i ja swojej winy nie widzę.
Robisz sobie jaja, a teraz robisz mi druga gownoburze na forum, bo za swoje żarty dostałeś po łapach. Dostałeś info żebyś zmienił nick, nie zmieniłeś. Więcej nie muszę tłumaczyć, robisz po prostu na złość. Nawymyslaj jeszcze trochę jak chcesz, jak to nie jest źle, jak bardzo ludzie z ikonka i złe traktują resztę. Szczerze to przegiales Bronek, zbanuje Cię osobiście jak mi internet wroci.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości