Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po-Kiemon GO Turnieje i nie tylko
Rainbow 
Witam bardzo serdecznie wszystkich członków klanu Ultimatum!

Przejdę od razu do sedna. Dowiedziałem się od Brutala, jak i poprzez własne badania tego forum, że nie ma tu działu dla Pokemon Go. Widziałem na insta u Brutusa, że jest tu kilku zapaleńców tej gierki i chciałem zapytać o kilka rzeczy. Czy nie jest ktoś chętny do wymiany kodów na przyjaciół do questa na Jirachi (to po pierwsze ).

Druga i najważniejsza sprawa. Nie wiem czy są tu zapaleńcy PvP w pokemonach, ale szukam grupy graczy którzy będą chcieli trenować do eliminacji do turniejów PvP w Pokemon GO. Teoretycznie mogą to być tylko 2 osoby, żeby nie trzeba było walczyć z komputerem tylko z realną personą. Wiem że stworzenie działki dla Pokemon GO na forum czy TS'ie raczej nie było by problemem a klan powiększyłby się o kolejną gierkę.

Z poważaniem Kacper Freitag / Milordzik - fan klanu Ultimatum
Odpowiedz
Halko!

Młody człowieku, myślę, że wszyscy doceniają twoją chęć pomocy w rozwoju klanu lecz niestety taka sekcja nie miałabym prawa bytu z dwóch powodów:
- ts/klan jest dla gier pc (z tego co mi wiadomo tylko i wyłącznie, innych przynajmniej nie mamy);
- sekcje są robione również by były treningi i spotkania. Na ts. Jako użytkownik PokemonGO mogę stwierdzić, że jednak podczas wypadów na raidy zbytnio się nie rozmawia, co najwyżej krzyczy komu dropnie shiny albo setka, a jak już, to rozmawia się z ludźmi, którzy uczestniczą z nami w wydarzeniu, a nie przez ts; chyba, że bawi kogoś FakeGPS i adrenalinka czy dostanie bana czy nie. 
Też pomijając kompletnie sprawę tsa, no niestety ale jesteśmy rozsiani po całej Polsce z paroma osobami za granicą - jeśli w tym samym mieście jest nas więcej niż 4/5 to już jest istne kombo, tak więc spotykanie się graniczyłoby z cudem :/

Jeśli mogę Ci coś poradzić - poszukaj na fb grupki do poksów ze swojego miasta i poznawaj nowych ludzi. Jestem pewna, że znajdziesz też tak ludzi z zapałem do treningów i turnieju Smile

Trzymaj się,
Truchlo - epicentrum kasztaniastwa :p
Odpowiedz
(08-28-2019, 11:41 PM)Truchlo napisał(a): Halko!

Młody człowieku, myślę, że wszyscy doceniają twoją chęć pomocy w rozwoju klanu lecz niestety taka sekcja nie miałabym prawa bytu z dwóch powodów:
- ts/klan jest dla gier pc (z tego co mi wiadomo tylko i wyłącznie, innych przynajmniej nie mamy);
- sekcje są robione również by były treningi i spotkania. Na ts. Jako użytkownik PokemonGO mogę stwierdzić, że jednak podczas wypadów na raidy zbytnio się nie rozmawia, co najwyżej krzyczy komu dropnie shiny albo setka, a jak już, to rozmawia się z ludźmi, którzy uczestniczą z nami w wydarzeniu, a nie przez ts; chyba, że bawi kogoś FakeGPS i adrenalinka czy dostanie bana czy nie. 
Też pomijając kompletnie sprawę tsa, no niestety ale jesteśmy rozsiani po całej Polsce z paroma osobami za granicą - jeśli w tym samym mieście jest nas więcej niż 4/5 to już jest istne kombo, tak więc spotykanie się graniczyłoby z cudem :/

Jeśli mogę Ci coś poradzić - poszukaj na fb grupki do poksów ze swojego miasta i poznawaj nowych ludzi. Jestem pewna, że znajdziesz też tak ludzi z zapałem do treningów i turnieju Smile

Trzymaj się,
Truchlo - epicentrum kasztaniastwa :p
Mi nie chodzi o rajdy a o ćwiczenie się w PvP na turnieje. Po osiągnięciu trzeciego seca przyjaźni można walczyć bez względu na odległość. Rajdy na tsie nie mają racji bytu. Nie ma sprawy, chyba i tak nie było by zainteresowanych. Dziękuję za miłe przyjęcie!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości