Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Kotek Waxer
Nick: 

Kotek Waxer

18 lat

W jakie gry grasz?: 

A więc tak na chwile obecną gram najwięcej w Lige Legend, a ogólnie to w Fortnite, PUBG, Minecraft, Grid, CS:GO, GTA V, Garry's Mod i Rainbow Six Siege.

Ile możesz poświęcić na granie?: 

Od Pn do Pt mogę poświęcać do 4-5 godzin, a w weekend tyle samo co w tygodniu.

Dlaczego nas wybrałeś?:

Wybrałem ten klan z prostych powodów, z tego co wiem jest u was bardzo miło i dosyć luźno (Brak maksymalnego kija w d*pie) i można się z wami pośmiać i porobić jaja, jak i wasza duża gama gier w jakie gracie, lecz jednocześnie skupianie się na tych które są u was na 1 miejscu jezeli chodzi o granie/ćwiczenie.

Coś o sobie:

A więc tak mam na imię Bartosz, pochodzę z woj. Małopolskie okolice miasta Olkusz. Jak napisałem wyżej mam już karku 18 lat. Chodzę do Technikum Informatycznego do 3 Klasy. Jestem na co dzień miła, sympatyczną lecz dość nie śmiała osobą, jeżeli kogoś nie znam. Jeżeli coś lub ktoś mnie zbytnio zdenerwuje danego dnia jeżeli ten dzień dla mnie jest do d*py, to potrafię zwyzywać kogoś lub wydrzeć się ale to się rzadko zdarza. Wracając do tematu szkoły, to głównie staram się uczyć jak najwięcej na temat Hardwearu, częściach komputerowych i ich analizowania ceny/wydajność. A jeżeli chodzi o inne zainteresowania to kebaby, kobiety i Vapowanie.
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Jeżeli coś lub ktoś mnie zbytnio zdenerwuje danego dnia jeżeli ten dzień dla mnie jest do d*py, to potrafię zwyzywać kogoś lub wydrzeć się ale to się rzadko zdarza.
A jeżeli chodzi o inne zainteresowania to kebaby, kobiety i Vapowanie.

Te dwa teksty to mogłeś sobie darować xD Ale dam ci szanse zapraszam po rangi na teamspeak'a ultimatum.org.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości