Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do klanu
NICK: Kireii

W JAKIE GRY GRASZ: Najczęściej gram w League of Legends, poświęciłem na tą grę (już przerażającą ilość godzin): ponad 3000h, nie jestem zamknięty tylko na tą grę, lecz lubię też pogrywać w FPS'y (chociaż nie jestem w nich dobry) oraz w przeszłości też poświęciłem masę czasu na różne MMORPGI jak metin2, margonem (chociaż może to zabawnie brzmieć), Aion'a, Tere oraz mniej popularną gre The Pride of Taern.

CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin): Zapoznałem się z regulaminem zarówno klanu jak i sekcji!

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE: Dużo spędzam czasu przy komputerze i głównie gram - więc dosyć sporo

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ: Szukam osób do grania wspólnym gronie oraz chciałbym nawiązać nowe znajomości z członkami klanu.

COŚ O SOBIE: Na imię mam Kuba, możecie też mi mówić Sasha. Chodzę obecnie do technikum o profilu informatycznym, interesuję się grafiką, rysowaniem oraz psychologią (czytam sporo na ten temat). Jestem wielkim wielbicielem kawy oraz yerba mate. Jestem na ogół bardzo spokojną osobą, która lubi rozmawiać na na prawdę różne tematy (wyjątkiem są tematy polityczne, jestem tego zdania że lepiej nie wywoływać tego tematu ze względu iż jest on delikatny). W przeszłości mieszkałem w Mińsku, a obecnie w Polsce już mieszkam 10 lat, po zachodniej stronie. To chyba tyle na mój temat.

W pliku zamieszczam super Pudziana, którego sam zrobiłem!

Życzę miłego dnia lub wieczoru w zależności kiedy to czytasz. Smile

Załączone pliki
.jpg   superpudzianpogchamptotalnysmacznego.jpg (Rozmiar: 198.21 KB / Pobrań: 25)
Zapraszamy po ikonki na tsa do mnie lub Damiana.
Rekrutacja przerwana z powodu braku aktywności

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości