Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do klanu
NICK: N3ZL0

WIEK (MINIMUM 18 lat): 19 i nadal  rośnie Big Grin

W JAKIE GRY GRASZ: Przedewszystkim  Rainbow Six siege i PUBG , Rocket League , CS GO , DOOM , League of Legends (zaczynam ale jestem dumny z 10 lv :p) , Diablo 3 , Ewentualnie GRID 2 , Battlefield 3 i NFS MS 2012.

CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin): Jak najbardziej i akceptuje go .

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE : w tygodniu od 2 do 4h a w weekend wiadomo jak nie idę do roboty to cały.

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ: Oglądając youtubera BRUTAL zauważyłem świetną  atmosferę panującą na TS'sie  oraz  chcąc grać z innymi klanowiczami mógłbym się świetnie bawić grając w gry .

COŚ O SOBIE : Jestem elektronikiem i pasjonatom wszystkiego co elektryczne przez co prowadzę mały serwis . Kocham tworzyć drony i sam nimi latam oraz innym moim hobby to muzyka którą sam próbuje tworzyć . Rower to moje drugie życie tak samo jak gry które doprowadziły mnie do  waszego klanu.  
Zapraszamy na rekrutacje, po ikonki na tsa do mnie lub Damiana.
(01-04-2020, 05:20 PM)Hoyer napisał(a): Zapraszamy na rekrutacje, po ikonki na tsa do mnie lub Damiana.

Jutro będę obowiązkowo
Rekrutacja przerwana przez brak aktywności

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości