Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do klanu
NICK: shedi

WIEK (MINIMUM 18 lat): 24 this year

W JAKIE GRY GRASZ: lol, ow, gw2, l4d2, gta 5, rdr2, wow classic, tf2, poe, mc, terraria, homm5, bdo europe/turkey&mena, smite, simsy (bo nie posiadam życia), 7d2d, dayz, borderlands 2, cs 1.6, cs cz, dl, factorio, sniper elite 2/3/4, spintires, tera, civ5, warface, warframe, unturned, pd2, mh:w, insurgency, a apex nie działa za dobrze z nakładką nvidii ¯\_(ツ)_/¯

CZY ZAPOZNAŁAŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin): si

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE: póki nie zmienię pracy, to całe dnie, poza powrotem do domu bez PC.

DLACZEGO NAS WYBRAŁAŚ: po pierwsze zaciungnął mnie tu Pan Aztec L; po drugie od tamtej pory jakoś siedzę z Wami codziennie i trochę się już znamy; po trzecie - przynależność pozwoli mi uzyskać ikonkę Toxic Player; po czwarte, nigdy nie mam z kim pograć Big Grin jeśli weszła w życie ustawa o oglądaniu brutala dla dodatkowych pkt to zacznę, promise!

COŚ O SOBIE: Klaudiajestę wiecznył tryhardę, perfekcjonistka, total antisocial, więc może nabędę jakichś socjalnych skilli, who knows D: kocham samochody, kiciusie, piesełki i fat bass do auta. Emerytowany sportowiec, unlucky sport to brak zdrowia i ogólnie, to nie polecam ex lekarza kadry Waszczykowskiego, zgnij w piekle ziomek ♥ prócz tego mam uroczy avatar martwego płodu z filtrem pieseła na tsie <3

Regards,
~shedi in a nutshell
Zapraszamy na rekrutacje, po ikonki zgłoś się do mnie na tsie albo do Hoyera.
chora glowa ile ty gier grasz zycia niemasz
dziewczyna z jajami, +
Rekrutacja zakończona

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości