Ankieta: Gry w jakie byś zagrał
Grid 2
Garry's mod
Worms clan wars
Town of salem
Cards against humanity
Kalambury
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nudy więc trzeba wyjść z inicjatywą.
Po rozmowie o 2 w nocy z Bromkiem, wyszedł pomysł by wrócić do dawnych "gierek". Mianowicie wcześniej zdarzało nam się grywać w kalambury,cards against humanity,grida,wormsy czy inne gry, które ma spora ilość osób z klanu. I wychodzę z pomysłem by wrócić do tych gier ponieważ, ostatnio jedynymi głównymi grami jakie dominują w klanie jest LoL,Tarkov przebija się też minecraft i overwatch. A każda gra potrafi się znudzić po długim graniu.

Możemy podyskutować do jakiej gry najbardziej chcemy wrócić i ustalić taką rotację tych gier by szybko się nie znudziły. Jest to tylko luźny pomysł, jeśli ktoś ma inne propozycje lub chce coś sprostować w mojej wypowiedzi zachęcam do pisania.

Drugą sprawą jest to, że od miesiąca pewne osoby trują mi dupe o Garry's moda. Osobiście uwielbiam tą grę i zorganizować server to nie będzie problemem tak samo instalacja trybów różnych. Ale no nie chce mi się robić 3 już chyba edycji garry'sa jeśli nie znajdę osób do gry. 

Garry's mod teraz działa z TeamSpeakiem i można chat głosowy TS'a połączyć z grą więc granie w TTT nabiera sensu gdyż słyszeć nas będą osoby, które w grze są fizycznie niedaleko nas.

Jeśli są jeszcze propozycje jakiś gier to proszę pisać śmiało, jeśli do gry, która ktoś zaproponuje będzie potrzeby prywatny server postaram się ogarnąć.
Odpowiedz
GARRYS MOD!
Odpowiedz
Można by wrócić do party gierek typu Grid 2, Town of Salem etc. umawiając się na daną godzinę, czysto for fun
Odpowiedz
300 km/h w zakręt i claim vet, dobry pomysł.
Odpowiedz
Karty brzmią nieźle
Mądry debil, człowiek kultury i cham, nonkonformista i prostak.
Odpowiedz
Jedyne co mnie by interesowało to TTT i prob hunt w Gmod i gry typu pummel party, human fall flat ect.
Odpowiedz
Grid 2 brzmi zachęcająco.
Odpowiedz
Town of Salem to też dobra opcja, tylko teraz jest chyba płatne, więc lepiej znaleźć darmową alternatywe
Odpowiedz
A zagrałbym w Grid'a, Garry's mod też brzmi zachęcająco, ale ja bym zagrał dobrego sandboxa z Hoyerem + Atomówy, zakładam, że serwer nie ustoi 5 min XDD
Odpowiedz
Garry's Mod <3
W sumie cała reszta też :3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości