Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do klanu
NICK: Nervous

WIEK (MINIMUM 18 lat): 29

W JAKIE GRY GRASZ: Lol, Rocket League, Final Fantasy XiV, GTA V, Apex, gry typu Soul's like.

CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin): Tak.

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE: Około 5 godzin dziennie, zwłaszcza wieczorami.

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ: Wybrałem Ultimatum z dwóch powodów, pierwszy z nich jest taki że moja ekipa do grania się posypała i z reguły ostatnio gram we wszystko praktycznie sam. Drugim są filmy Kamila, przedstawił Was wszystkich z takiej strony, że oglądając każde randomowo od samego początku myślałem sobie - "kurde w takim towarzystwie bym z chęcią pograł".

COŚ O SOBIE : Mam na imię Radek, mam 29 lat. Mieszkam w okolicach Torunia, póki co jestem bezrobotny bo szef był jaki był ( ale przynajmniej mam więcej czasu żeby poświęcić się temu co lubię ). A jeśli już jestem tutaj to interesuje się muzyką, gram na pianinie i gitarze, lubię bawić się grafiką no i wszelkie gry, które można połączyć z dobrą rozmową. Interesuje się technologią i jestem wielkim fanem wszelkich gadżetów. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Zapraszamy na rekrutacje, po ikonki na tsa do mnie lub Damiana.
Odpowiedz
@Hoyer

Odezwę się na dniach z przyczyn wszystkim znanych Tongue Pozdrawiam i życzę całej ekipie zdrówka!
Odpowiedz
NICK: Łysy z brazzers

WIEK (MINIMUM 18 lat): 20

W JAKIE GRY GRASZ: Apex,Leauge of legends , Overwtach ,Metin2

CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin): Tak

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE: 4-6 godzin dziennie

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ: Szukam osób chętnych do wspólnej gry jak i rozmów.

COŚ O SOBIE : mam na imię kornel interesuje się Tatuażami,książkami,Muzyką i grami.w wolnym czasię spędzam czas grając.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości