Ankieta: To jak z tym gnojkiem, Pijawką?
Ankieta jest zamknięta.
Zostawić
34.48%
10 34.48%
Wywalić
65.52%
19 65.52%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia jednego za opinie wszystkich
(04-23-2020, 04:03 PM)Xsus napisał(a): Piszę tylko co wychodzi z waszych wypowiedzi, więc broniąc pijawy wykluczacie tylko argumenty, które wcześniej podawaliście. Jestem młody ale z tego co widzę po tym poście rozum jednak nie przychodzi z wiekiem.

PS. TWÓJ STARY TO ŻABA

No właśnie widać że rozumu ci jeszcze brak skoro ciskasz od razu po rodzicach. A tak poza tym to sobie uważaj bo nie mam naście lat tylko dzieści i jestem w stanie do ciebie przyjechać i naprostować bo matkę i ojca szanuję niektórzy nawet tego nie mają i nie pozwolę sobie po nich jeździć.

Tym bardziej że pytanie było skierowane w twoją stronę a nie twojej matki czy ojca.
I tu wychodzi podchodzenie zbyt emocjonalne do sytuacji w internecie. Kontrast wypowiedzi. Zgaduję, że zjawisko znane przez większość jak nie to polecam przeczytać pierwszą cześć mojej wypowiedzi a potem drugą humorystyczną, która była odpowiedzią na twoją bezsensowną i głupią zaczepkę. Dziękuje ale proszę jeśli pierwszy raz bierzesz udział w jakiejś dyskusji w internecie to oszczędź wszystkim a najbardziej mi swoich wypowiedzi.
Normalnie chłop będzie przejeżdżał cały kraj ijo ijo bo jakiś randomowy chłop z internetu powiedział że twój stary to żaba xDDDDDD
NExon retarded totalnie glupszy niz ustawa przewiduje Smile normlanie wsiadaj w swoj batmobil i dawaj lejesz wszytskich na pisde dorosly czlowieku szanujacy RODZINE
Hakuna Matata  Dodgy
(04-23-2020, 04:31 PM)Xsus napisał(a): I tu wychodzi podchodzenie zbyt emocjonalne do sytuacji w internecie. Kontrast wypowiedzi. Zgaduję, że zjawisko znane przez większość jak nie to polecam przeczytać pierwszą cześć mojej wypowiedzi a potem drugą humorystyczną, która była odpowiedzią na twoją bezsensowną i głupią zaczepkę. Dziękuje ale proszę jeśli pierwszy raz bierzesz udział w jakiejś dyskusji w internecie to oszczędź wszystkim a najbardziej mi swoich wypowiedzi.

No wybacz że nie rzucam ćpunami lub debilami jak co poniektórzy a kontrast w internecie nie ma tutaj związku bo klan i forum klanowe to środowisko zamknięte i nie jesteś tu jakimś randomowym typem bo spędziliśmy razem trochę czasu a właśnie sam zademonstrowałeś przykład jak zadziałał twój typ humoru na mnie tak jak Pijawy na niektóre osoby tutaj ale on w przeciwieństwie do ciebie jak widać jak pierdolnie nie w takt coś w moim kierunku to potrafi przeprosić.
Dobra, wiecie co? Za duzy chlew się robi, do tego niezwiązany z tematem. Chuj tam, lud przemówił. Mam PK, starczy mi na siedzenie z ludźmi. Jestem tylko zażenowany poziomem dwulicowości co po niektórych. Temat zamknięty, nie wracam do klanu, jak siedziałem na TSie tak siedzę, rozejść się.
Mądry debil, człowiek kultury i cham, nonkonformista i prostak.
(04-23-2020, 04:47 PM)Nexon7777 napisał(a):
(04-23-2020, 04:31 PM)Xsus napisał(a): I tu wychodzi podchodzenie zbyt emocjonalne do sytuacji w internecie. Kontrast wypowiedzi. Zgaduję, że zjawisko znane przez większość jak nie to polecam przeczytać pierwszą cześć mojej wypowiedzi a potem drugą humorystyczną, która była odpowiedzią na twoją bezsensowną i głupią zaczepkę. Dziękuje ale proszę jeśli pierwszy raz bierzesz udział w jakiejś dyskusji w internecie to oszczędź wszystkim a najbardziej mi swoich wypowiedzi.

No wybacz że nie rzucam ćpunami lub debilami jak co poniektórzy a kontrast w internecie nie ma tutaj związku bo klan i forum klanowe to środowisko zamknięte i nie jesteś tu jakimś randomowym typem bo spędziliśmy razem trochę czasu a właśnie sam zademonstrowałeś przykład jak zadziałał twój typ humoru na mnie tak jak Pijawy na niektóre osoby tutaj ale on w przeciwieństwie do ciebie jak widać jak pierdolnie nie w takt coś w moim kierunku to potrafi przeprosić.

Sprostujmy to, że jako pierwszy wjechałeś na moją osobę więc to ty to zacząłeś i zachowałeś się jak dziecko. Wypowiedziałem się na temat a ty nie wiedząc jak na to odpowiedzieć obraziłeś mnie. Więc mogę cie przeprosić za moją wypowiedź ale było to spowodowane poziomem twojej wypowiedzi.

Kończę tym bo nie ma sensu dyskutować.
(04-23-2020, 04:53 PM)Xsus napisał(a):
(04-23-2020, 04:47 PM)Nexon7777 napisał(a):

Sprostujmy to, że jako pierwszy wjechałeś na moją osobę więc to ty to zacząłeś i zachowałeś się jak dziecko. Wypowiedziałem się na temat a ty nie wiedząc jak na to odpowiedzieć obraziłeś mnie. Więc mogę cie przeprosić za moją wypowiedź ale było to spowodowane poziomem twojej wypowiedzi.

Kończę tym bo nie ma sensu dyskutować.

Zacznijmy od tego że nie podejmował bym tego wątku gdyby twoje ps było skierowane w moją osobę a nie w mojego ojca.
Zamykam temat. Po starych możecie sobie pojeździć na ts. Papa

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości