Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do klanu
NICK: Evrotos

WIEK (MINIMUM 18 lat): 23 (rocznikowo 24)

W JAKIE GRY GRASZ: Ogółem to strategie i kooperacyjne.
Warframe, Europa Universalis 4, czasem Counter Strike i Minecraft ze zajomymi. Gry nadające się do coopa (np. Broforce, Dying Light)

CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin): Oczywiście, że się akceptuję.

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE: Na chwilę obecną lapek w naprawie, przy obecnej pracy i lokalizacji to max godzina w tygodniu na dzień, na weekend kilka godzinek, zależnie od nakładu obowiązków oczywiście.

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ: Poprzez Brutala. Jestem jego dorywkowym widzem od kilku lat. W dużej mierze jestem fanem jego serii Randomowo jak i innych filmików, prezentujący wysoki poziom, jak na obecne standardy YT. Swoją drogą oglądałem też u niego wiele let's play'ów horrorków. Jednakże z (całej) serii Randomowo dostrzegłem, że jesteście śmieszkami z dużym dystansem do siebie nawzajem, zdajecie się sprawiać wrażenie sympatyczych, z którymi można miło pogadać na różne tematy jak I wspólnie pograć.

COŚ O SOBIE : Emigrant zarobkowy aktualnie mieszkający w Holandii, szukający jakiegoś zajęcia lub większego celu w życiu. Lubię rozmyślać na różne tematy. Głównie zainteresowany historią+geografią (sentyment do gier strategicznych, a przede wszystkim EU4), jak i ostatnio psychologią (relacjami międzyludzkimi) i trochę polityką (bardziej żeby być świadomym co się dzieje dookoła mnie, niż jakakolwiek aktywność polityczna). Posiadający niski głos z niewielkimi ambicjami na zostanie jakimś lektorem lub podkładać głos pod postacie.

Nie oglądam żadnych seriali/ filmów/ anime. Jestem graczem dla zabicia czasu niż jakiś zainteresowań gamingowych.
Odpowiedz
Zapraszamy na rekrutacje, po ikonki na tsa do mnie lub Damiana.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości