Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do Klanu
Big Grin 
NICK: Xame

WIEK (MINIMUM 18 lat): 25 lat Smile

W JAKIE GRY GRASZ: Aktualnie Głownie Forza Horizon 4, Dead Cells. TFT. Jestem fanem seri NFS. Ale grałem tez w lola ow wowa destiny lecz teraz za bardzo nie mam z kim w to grać.
Więc z chęcią mogę w te gry grac .
Zawsze mogę też zagrać w inne gry byle by była ekipa

CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM KLANU I GO AKCEPTUJESZ?(Regulamin):Tak I Akceptuje 

ILE MOŻESZ POŚWIĘCIĆ CZASU NA GRANIE: Zależy od dnia i od mojego Hobby mniej wiecej 2 3 h dziennie ale mogą być dni gdzie wcale nie wbije albo będę dłużej.

DLACZEGO NAS WYBRAŁEŚ:No jak pewnie większość chcę sb pograć a samemu jest to trochę nudne. A oglądam brutala i tak jakoś wyszło Big Grin i przez to widzę ze jesteście bardzo sympatycznym gronem osób z dystansem do siebie. 

COŚ O SOBIE : Aktualnie na emigracji w Anglii .Początkowo jestem zawsze osobą skryta i cicha lecz później się rozkręcam Tongue    Moim hobby są rolki gdzie spędzam dużo czasu jeżdżąc na nich. Lubie obejrzeć dobry serial film głownie jest to akcja komedia bądź jakieś przygodowe/fantasy. A także anime sobie też obejrzę. Od czasu jakaś książka wpadnie fantastyczna tez. Zaczynam też bawić się w Adobe premiere . No i gry gry gry które zawsze były jakąś tam częścią mojego życia Smile
Odpowiedz
Zapraszamy na rekrutacje, po ikonki na tsa do mnie lub Damiana.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości