Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki Początek
Siemandero
Proszę wszystkich członków, którzy zgłosili się pod postem o założenie sekcji o wpisanie się pod tym postem. Wypiszcie mi tu systemy, które znacie/gracie bądź gry w które gracie, coś jak w podaniu rekrutacyjnym, dodatkowo możecie dopisać kogo interesowało by zostanie mistrzem gry(jeśli chodzi o część papierową) Pogrupujemy się i ustalimy może jakieś wstępne sesje, grupy i jakieś terminy. Wszelkie pytania możecie kierować do mnie na dc/fb bądź tez pod tym postem.
Odpowiedz
Świeżak. Chcę zacząć coś grać tylko Fantasy średnio mnie interesują (najlepiej jakieś futurystyczne albo cokolwiek XD). Skłonny do nauki i jedyny system jaki znam to CP2020.
Odpowiedz
Póki mam na to czas to chciałbym stworzyć grupę która byłaby chętna grać od czasu do czasu w D&D 5ed.
Z chęcią pomistrzuję jakąś kampanię zarówno dla osób znających system jak i dla tych co go w życiu na oczy nie widzieli
Odpowiedz
U mnie z pisanym RPG jest świeżo, wcześniej pisałem tylko głównie Danganronpa RP i inne animu, ale jestem ciekaw bardziej kampanii fantasy/sci-fi
W razie terminów fajnie by było mniej więcej pod wieczór, zależy ile godzin na sesje, bo szkółka niestety ;_;
Odpowiedz
Danganronpa RP brzmi interesująco

Był fun z grania w to?
Odpowiedz
(09-05-2020, 06:00 PM)KapitanKanapka napisał(a): Póki mam na to czas to chciałbym stworzyć grupę która byłaby chętna grać od czasu do czasu w D&D 5ed.
Z chęcią pomistrzuję jakąś kampanię zarówno dla osób znających system jak i dla tych co go w życiu na oczy nie widzieli

Nie ufać mu, jebany jest dostępny raz na miesiąc/dwa na giercowanie :<

(09-06-2020, 07:32 AM)Mamotto napisał(a): U mnie z pisanym RPG jest świeżo, wcześniej pisałem tylko głównie Danganronpa RP i inne animu, ale jestem ciekaw bardziej kampanii fantasy/sci-fi
W razie terminów fajnie by było mniej więcej pod wieczór, zależy ile godzin na sesje, bo szkółka niestety ;_;

Papierówki, to nie pbf i nie jest to "pisane" więc nwm o co ci chodzi. Siedzimy na rollu i gadamy, nic nie piszemy chyba, że jakieś notatki fabularne dla siebie i swojej postaci.

Ja gram teraz z chłopakami Warhammera, trochę się z tym już chyba poznałam, a tak... liznęłam tyćkę Neuroshimy 1.5 (nie tego gówna Hex) i może kiedyś bym poprowadziła sesję ale to jak skończę studia XD
Odpowiedz
Kiedyś Br0nek nas namówił na Cyberpunka ale jako że nikt nic wcześniej nie grał i jako GM Bronek tez był świeży to średnio to wyszło.
Spróbowałbym jeszcze raz w Rpg'a zagrać, ale jestem dalej zielony w te sprawy, wiec jak by było coś robione dla noobków to hit me up. (cokolwiek tylko nie Warhammer)
Odpowiedz
Chętnie dołączę do sekcji, dalej jestem początkujący ale dobrze się z wami bawiłem i chciałbym to kontynuować
Odpowiedz
Jedyne w co kiedys gralem to DnD ale to bylo dosc dawno wiec nie pamietam za duzo :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości