Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz
Pozwoliłam sobie na utworzenie kalendarza na forum w celu usprawnienia i utrzymania wszystkiego w jednym miejscu. Możliwość dodawania wydarzeń mają liderzy sekcyjni i ich zastępcy. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, walcie śmiało tutaj Big Grin
Wydaje mi się to przydatnym rozwiązaniem, więc zachęcam do tworzenia "wydarzeń" - zarówno spotkań sekcyjnych jak i treningów. Dodajcie sobie stronę do ulubionych i bądźcie na bieżąco! 

Cytat:KALENDARZ
[Obrazek: golab-wita-putina_2017-06-01_22-10-23.gif]
Odpowiedz
Można dodawać kilka wydarzeń jednego dnia? Mimo prób póki co nie udało misę tego dokonać Wink
Odpowiedz
Nie rozumiem pytania trochę. Złap mnie na tsie jeśli możesz. Smile

Dobra, już wiem o co chodzi. Zaraz pomyślę z Michałem jak to zmienić by mogło być kilka wydarzeń w ciągu dnia.
Odpowiedz
Niby już można, sprawdź proszę czy działa Smile
Odpowiedz
Proszę od razu o poszanowanie czasu innych i wpisywanie wydarzeń według schematu:
GODZINA SKRÓT_SEKCJI OPIS
np. 22:00 HOTS trening ponieważ będzie to czytelniejsze, i nie trzeba sprawdzać po kolei każdego wydarzenia (długie wpisy po prostu ucina i nie jest to przejrzyste), dzięki Tongue

Tuż pod działem wewnętrznym pojawił się odnośnik bezpośrednio do kalendarza.
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł!
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł, otwiera dużo możliwości ale nie ma nikogo kto tam coś wpisuje oprócz kanapki i typowego zebrania klanowego pod koniec miesiąca. Zgłaszam się na funkcję ogarniania kalendarza, póki co sam z siebie jestem w stanie ogarnąć klanowe zebrania + zebranie mojej sekcji chyba że po prostu dostanę info od innych sekcji kiedy są zebrania.

Czemu ?
Zwykle zebrania są standardowe co miesiąc o czym na przykład nowi członkowie klanu zdarza się że nie wiedzą + czasami są dodatkowe zebrania tak jak dzisiaj i w sumie to czemu by tego nie umieścić w kalendarzu Wink ?
Less human, more being.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości