Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shutbox
Ludzie shutbox mi nie działa na telefonie i nie mam z wami kontaktu zróbcie jeśli możecie i macie czas guzik 'wyślij' wielce będe wdzięczny.
Dobra wreszcie napisałem co mnie boli od dłuższego czasu i tak wiem że nie chcecie ze mną rozmawiać
#include <forever.alone>
wiem nie ten dział bo powino być w sugestie.
Także ten tego pozdrawiam nocnych gracz ligi legend.
Cytat:...ale nas zbaw od zwarcia Amper.
[Obrazek: logo.png]
Odpowiedz
Moze cos wiecej? Jaki system na tel? Bo u mnie na androidzie dziala
Odpowiedz
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5938D3C4 u mnie na tele tym wysyłasz, może być jeszcze koperta z strzałką, idk jak to wygląda u Ciebie ale działa we wszystkich telefonach podobnie ( chyba xd ).
Odpowiedz
#include<stdio.h>
http://bfy.tw/CCvd
Odpowiedz
W sumie mi chodzi o to że Krzysiowi nie mogłem złożyć życzeń. A telefon mam tymczasowy nokia e52 bo mi się szajsung nie ładuje (padło łącze ładowania aż mi 2 kable zjarał) no i jestem uziemiony aż mi nie przyjdzie nowe urządzenie albo nie znajdę modułu używanego. Tak wiem że jestem przegrzany z tym pomysłem tego guzika ale pomysł to pomysł... Tylko pytanie czy się da. Możecie się śmiać korzystam z opery 7.1.32444 dostepnej na symbiana s60. Ostatecznie mogę zrezygnować z shutboxa i będe pisał w lużnych rozmowach bo można.
Odpowiedz
Tak Michał jeszcze trzeba dodać opcje wpisywania na sb z telefonów na korbkę... No miej litość, nikt nie korzysta już w zasadzie z symbiana, a my nie będziemy przerabiać forum, zebyś mógł korzystać na Nokii...
Odpowiedz
no ja nwm jak to wygląda z technicznego punktu widzenia dlatego powiedziałem już że to pomysł i że zrezygnuje z shutboxa bo spodziewałem się tej odpowiedzi... i w sumie temat do zamknięcia.

Jeszcze jedna sprawa.
100 lat Bujok
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości