Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamowanie TS'a
Heloł, trzeba omówić szybko sprawę, ja tylko zacznę temat.
JakaPanda od nas ogarnął Discorda i wrzucił to na moją grupkę, ogólnie nie skojarzyłem po nazwisku, że kolega jest od nas, myślałem, że to jakaś fan grupka i teraz trzeba z nim omówić to, że jeżeli rekrutuje do naszego Klanu i mamy własnego TS'a to nie powinien tworzyć oddzielnego discorda zrzeszającego moich widzów lub obcych ludzi, fajna inicjatywa ale skoro mamy już puste kanały publiczne to warto to wykorzystać ale tak jak mówiłem, musicie z nim pogadać.

Kolejna sprawa jest taka czy dostaje pozwolenie na reklamowanie naszego TS'a?
Warunek jest taki, że nie chcę aby potem leciały w moją stronę pretensje, że nagle są DDOS'y albo ludzie kurwy których trzeba banować.
Odpowiedz
Stworzyłem oddzielnego Discorda, bo nie chciałem doprowadzić do sytuacji, w której ts będzie w większości pod publikę Brutala. 
Nie miałem też pewności, czy mogę tak sobie rozpowszechniać ip tego ts'a. W końcu nie znam żadnego z widzów Brutala, a spraszanie ich w dużych ilościach na ts nie wydało mi się najlepszym pomysłem. Poza tym, tak jak Brutal, chciałem uniknął ddos'ów na server i bycia winnym za wszelkie problemy z tym związane. Wydało mi się więc dobrym pomysłem stworzenie niezależnego od ts'a miejsca, na którym ludzie będą mogli wejść i nikomu z klanu na 100% nie będzie to przeszkadzać. Jeśli to problem, to oddam rolę administratora innym osobom, które nie należą do klanu, ani nie są rekrutami, bo zebrało się tam już sporo ludzi, którzy ze sobą grają/gadają.
Odpowiedz
Moim zdaniem jak najbardziej reklamowanie TSa, ale od razu z info, że nie ma możliwości posiadania kanału prywatnego.
Co do ddosów to wystarczy Michałowi napisać, że coś się dzieje. Na dzień dzisiejszy nasz serwer jest dobrze chroniony.
Z kolei jeśli discord jest reklamowany naszą nazwą to absolutnie nie wchodzi to w grę - jako klan posiadamy oficjalny serwer na TSie, i tyle w temacie.
[Obrazek: golab-wita-putina_2017-06-01_22-10-23.gif]
Odpowiedz
(08-21-2017, 05:37 PM)Sylwia napisał(a): Z kolei jeśli discord jest reklamowany naszą nazwą to absolutnie nie wchodzi to w grę -  jako klan posiadamy oficjalny serwer na TSie, i tyle w temacie.

Discord jest reklamowany jako miejsce do zrzeszenia widzów Brutala, gdzie będą mogli wejść i pograć/pogadać z innymi jego widzami.
Nie ma tam ani słowa o Ultimatum.
Odpowiedz
Widzowie raczej by chcieli grać z KAMILKIEM a nie z SOBĄ (czyt. inni widzowie). Nie mam zielonego pojęcia jakim tokiem myślenia się kierowałeś robiąc to ale źle drążysz tunel młody robaczku. Najbardziej ciekawi mnie motyw tego, na cholerę zrobiłeś takie coś? :d Jakby ktoś chciał to by napisał na grupie ;p
Odpowiedz
To ostatecznie zrezygnowaliśmy Sylwia z płatnych kanałów prywatnych?
Odpowiedz
Gumiś co ten hate, czemu mnie nienawidzisz?
Oni zrobili sobie tego discorda dla ludzi którzy szukają ludzi do gry lub chcą sobie tak o pogadać, my mamy fajnie bo mamy Klan i mamy lepiej. W sumie takich ludzi chcemy na publicznych co nie?
Odpowiedz
(08-21-2017, 09:11 PM)TheGumiS napisał(a): Widzowie raczej by chcieli grać z KAMILKIEM a nie z SOBĄ (czyt. inni widzowie). Nie mam zielonego pojęcia jakim tokiem myślenia się kierowałeś robiąc to ale źle drążysz tunel młody robaczku. Najbardziej ciekawi mnie motyw tego, na cholerę zrobiłeś takie coś? :d Jakby ktoś chciał to by napisał na grupie ;p

Zrobiłem to, bo sam chciałem zagrać z innymi widzami, ale nie ma takiego miejsca, w którym można się na to zwołać. Discord mi to umożliwił, a w założeniu było, że jeśli ludziom nie spodoba się ten pomysł, to usunę discorda. Jednak okazało się zgoła inaczej i wiele osób poparło mój pomysł i zaczęło udzielać się na Discordzie, więc jednak mylisz się pisząć, że "jakby ktoś chciał to by napisał na grupie". A w dodatku nie wiesz czy Kamilek by zaakceptował takie posty, bo umawianie się na granie raczej na 1 poście by się nie skończyło. A im ich więcej, tym grupa jest bardziej "zaśmiecona".
Odpowiedz
Cytat:Brutal
Gumiś co ten hate, czemu mnie nienawidzisz?
Oni zrobili sobie tego discorda dla ludzi którzy szukają ludzi do gry lub chcą sobie tak o pogadać, my mamy fajnie bo mamy Klan i mamy lepiej. W sumie takich ludzi chcemy na publicznych co nie?
Bo się śmieją ze mnie z tego momentu https://www.youtube.com/watch?v=MAifCB_7MrU&t=316s - xD

A poważniej, rozumiem że JaAkaPanda chciał dobrze ale uważam, że powinien się z Tobą skonsultować, to podchodzi pod robienie czegoś za czyimiś plecami (czyt. bez jego wiedzy) a Ty dowiadujesz się w ostatniej chwili. Dodatkowo mamy 256 slotów liczmy około -100 dla klanowiczy, zostaje 156 slotów wolnych, jeżeli będą pełne publiki to nie widzę problemu na dorobienie paru nawet
Cytat:JaAkaPanda
A w dodatku nie wiesz czy Kamilek by zaakceptował takie posty, bo umawianie się na granie raczej na 1 poście by się nie skończyło. A im ich więcej, tym grupa jest bardziej "zaśmiecona".
Facebook ma w sobie taką fajną opcję jak "Komentarz" dzięki czemu wystarczy jeden post, klikasz Komentarz i szukasz od najnowszej aktywności Wink Proste chyba Smile

Ale co ja mogę wiedzieć :x
(08-21-2017, 09:24 PM)JaAkaPanda napisał(a): Zrobiłem to, bo sam chciałem zagrać z innymi widzami, ale nie ma takiego miejsca, w którym można się na to zwołać.
Ogólnie nie rozumiem twojego toku myślenia, ponieważ chcesz zagrać z innymi widzami Kamila czyli szukasz osób do gry, Klan MultiGamingowy Ci nie wystarcza? Idk

Dziękuje, że mogłem dodać swoje DWA Grosze, Cya
Odpowiedz
Uważam że Panda miał dobry pomysł teraz po prostu można dać im info że równie dobrze mogą siedzieć u nas na ts a Ty Gumiś skończ pisać takie głupoty bo przykro to czytać ; c
"Facebook ma w sobie taką fajną opcję jak "Komentarz" dzięki czemu wystarczy jeden post, klikasz Komentarz i szukasz od najnowszej aktywności" masz do wyboru stałe miejsce pobytu ludzi do gry jak ts albo discord albo zjebane komentarze na Fb co wybierasz xD
Hakuna Matata  Dodgy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości