Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanały publiczne - propozycja
Pogadałem chwilę z ludźmi z publika i przydałaby im się funkcja pisania na kanale, żeby wysyłać sobie śmieszne rzeczy a nie do każdego z osobna, myślę, że to da się zrobić co nie?

Poza tym pomyślałem, że skoro już mam funkcję zastępcy/pomocnika lidera to będę czasem schodzić i gadać z ludźmi czego potrzebują i jakie mają problemy.

Opiekunami kanałów Publicznych są:
Julka
Travis
Rhiamon

Niezłe trio xD będę mieć na was oko.

Koledzy z publika twierdzili, że zgłaszali zapotrzebowanie na pisanie na kanale ale nic nie ruszyło, poza tym ktoś im powiedział, że mają poprosić o rangę użytkownika, dajemy rangę użytkownika nowym czy nie? Wcześniej było inaczej. Muszę wiedzieć.
Odpowiedz
Pisałem z tym gościem 4 razy, zlazłem do nich x razy i powtarzałem że nie moge nic zrobić od rzeczy technicznych jest Seyin a ze się z nim mijałem na teamspeaku to nie rozmawiałem z nim.
Powiedziałem że jakby mnie nie było żeby odezwał się do Seyina, albo zrobie to ja jak go spotkam.
A jeżeli chodzi o użytkownika to wspomniałem że ta ranga uprawnia do pisania na kanale ale nie jest dla wszystkich. Smile

A to że głupkuje na teamspeaku na naszych kanał nie znaczy ze nie potrafię się odpowiednio zachować do danej sytuacji.
Odpowiedz
Wystarczy na domyślną rangę nadać permisję
b_client_channel_textmessage_send
http://screenshot.sh/mMj1qRkwMjwVV

A na poczekalni i AFK zablokować wysyłanie wiadomości na kanał i po problemie
http://screenshot.sh/mKT6N4qxAJFYb
Odpowiedz
Zadnych permisji dla domyślnych rang. Włączę pisanie na kanałach publicznych.
[Obrazek: golab-wita-putina_2017-06-01_22-10-23.gif]
Odpowiedz
Otrzymałam tylko raz taką wiadomość. Bodajże wczoraj rano. Chciałam o to spytać na zebraniu klanowym, które powinno być niedługo.

Nie rozumiem o co Ci chodziło Kamil z tym "niezłe trio xD". Zawsze do każdego schodzę jak jest jakiś problem, zawsze każdemu odpiszę etc. Robię to co do mnie należy. Ktoś się kiedyś na mnie skarżył?
Odpowiedz
Travis pisałem do ciebie 2 razy. Pierwszy o problemie a 2 jak się nazywał ten osobnik do którego mam się zgłosić a byłeś u nas 1 raz.

Pozdrawia Wielmożny Szanowany Król Publicznych Kanałów Sięgających Aż Do Granic Mojego Królestwa Smile .
Odpowiedz
Już wszystko wyjaśnione uznałem ze nie będę dyskutował w postach i zaśmiecał więc porozmawialiśmy.
Temat według mnie można zamknąć Smile
Odpowiedz
Nie spinaj się Julka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości