Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Channel VIP
Witam serdecznie zgłaszam się z pytaniem co muszę zrobić aby uzyskać chanel VIP na TS. Pytam bo przychodzą do mnie czasami ludzie którzy nie są klanowiczami i nie mają rang i nie mogą wejsć do mnie na kanał nawet mając ode mnie hasło. Ja mam na kanale CA a też nie mogę ich przenościć z poczekalni a nie chce mi się za każdym razem prosić kogoś o przenoszenie moich znajomych bo to też jest uciążliwe. Pozdrawiam.
Odpowiedz
By przeniesc kogos potrzebujesz VIPa, czyli wplacic na serwer gdy byla zbiorka. Channel VIP jest pusta grupa, bez zadnych uprawnien na ten moment. Skad w ogole pomysl akurat na ta grupe? ;p
[Obrazek: golab-wita-putina_2017-06-01_22-10-23.gif]
Odpowiedz
Bo nie potrzebuję VIPA na całym serwerze tylko na swoim kanale. do tego miał być Chanel VIP. Ale ok gdzie wpłacić i ile?
Odpowiedz
Widzę ze wyjebane mają wszyscy na to o co proszę. Nie ma komu podjąć decyzji ani napisać co mam teraz zrobić. Widzę że człowiek który pomagał wam to wszystko budować nie zasługuje nawet na odrobinę zainteresowania i pomocy. Dzięki.
Odpowiedz
xD ok. Nie ma za co Smile
Odpowiedz
Camel twój komentarz był zbędny....

Krzysiu złap mnie na tsie dzisiaj coś ogarniemy jeszcze.
Odpowiedz
Cytat:Napisane przez BuJoK - 12-11-2017, 11:40 PM
Bo nie potrzebuję VIPA na całym serwerze tylko na swoim kanale. do tego miał być Chanel VIP
Nie, nie do tego mial byc Chanel VIP. A wplaty na serwer juz byly. Tak sie interesujesz, ze to przegapiles, choc byly posty i tematy na forum wewnetrznym. Jak klan potrzebuje pomocy to cisza, ale jak Ty nagle cos chcesz to mamy skakac wokol.
[Obrazek: golab-wita-putina_2017-06-01_22-10-23.gif]
Odpowiedz
NIe każe nikomu skakać wokół tylko pytam co mam zrobić żeby ułatwić sobie i wam życie. Bo nie chce za każdym razem jak ktoś wchodzi do mnie prosić się o przerzucanie na mój kanał to jest toszkę śmieszne. Ale ok. Jak macie takie podejście to znajdę sobie innego ts na którym nie będzie problemu z takimi pierdołami. Bo jest to trochę śmieszne, że mając swój kanał nie mogę zaprosić na niego ludzi bo nie mogą wejsć na niego z poczekalni nawet znając hasło. To jest albo coś popierdolone z moim kanałem albo w waszej strukturze wewnętrzenej. W to już nie wnikam. ROZUMIEM SYLWIA ŻE WPŁĄTY NA SERWER JUŻ BYŁY i dla tego pytam się grzecznie jak mozemy rozwiązać mój problem. Przegapiłem może dla tego że nie było mnie na ts od ponad 2 miesięcy i nie wiem co się działo bo nie mam na to czasu dla tego też zrezygnowałem z bycia klanowiczem. Dla mnie jest to logiczne że skoro rezygnuję z czegoś to dla tego że nie mam na to już tak dużo czasu. Więc nie dziw się że coś przegapiłem. Zaproponowałem że mogę zapłacić (chuj że poi terminie) ale chyba powinniście to docenić że ktoś wam chce rzucić hajs skoro jak sama powiedziałaś "jak klan potrzebuje pomocy" wiec powinniście się cieszyć ze ktoś chce wam pomóc.
Odpowiedz
Nikt nikomu nie kazał skakać, Krzysiek najzwyczajniej w świecie zapytał co i jak. Nie trzeba być ciągle chujem i czepiać się byle czego, od czasu do czasu można też pomóc.
Odpowiedz
Dziękuję HooTi za jakie kolwiek wsparcie. Miło choć raz usłyszeć coś miłego
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości