Pokonaj konkurencję korzystając z tych świetnych wskazówek dotyczących gier

Pokonaj Konkurencję, Korzystając Z Tych świetnych Wskazówek Dotyczących Gier

Gry wideo nie są już tylko dla dzieci, ani nie są tylko dla zabawy. Nie tylko bawią się, ale także edukują i trenują! Każdy z rodziców do nauczycieli do wojska Stanów Zjednoczonych są za pomocą gier wideo w celu poprawy zdolności wydajności ludzi, których prowadzą! Zapoznaj się z poniższym artykułem o grach wideo i zobacz, czego możesz przegapić.

Rają przerwy w grze wideo. Siedzenie w tej samej pozycji zbyt długo może być niebezpieczne dla ogólnego stanu zdrowia. Zmusić się co pół godziny, aby nacisnąć ten przycisk pauzy i chodzić po pokoju na chwilę. To pomoże twojemu ciału, a także oczyścić umysł.

Nie trać czasu w instrukcji obsługi. Naucz się jak grasz. Gra będzie o wiele bardziej interesujące, Jeśli rysunek rzeczy, jak iść. Jeśli ty dostać udaremniony, ty zawsze mieć ten wybór od podniesienie ten ręczny i skakanie przez ono pod kątem współpracownik. Spróbuj najpierw, choć.

Czy wiesz, że niektóre gry wideo są narzędziami edukacyjnymi? Dzieci powinny być podane gry edukacyjne, które zapewniają matematyki, nauka, angielski i inne umiejętności. Istnieje wiele witryn przeglądu online, które mogą pomóc wybrać odpowiednie tytuły gier dla dzieci w każdym wieku.

Unikaj kupowania kosztownych wersji gier, chyba że są one ulubionym. Wiele razy, gry wideo będą miały specjalną edycję, ale nie jest to konieczne, aby grać w gry. Nie kupując specjalnej edycji można zaoszczędzić pieniądze na grę wideo i nadal cieszyć się nim.

Większość dzieci cieszyć się grami, nawet dzieci tak młodych jak przedszkolaków. Jako rodzic, ważne jest, aby wybrać gry, które są zarówno stymulujące i edukacyjne dla przedszkolnego. Gdy dziecko gra w grę, Usiądź z dzieckiem i Pomóż im w grze. W ten sposób, gra będzie miała więcej wartości edukacyjnej, a nie tylko formę rozrywki, aby utrzymać dziecko zajęty, podczas gdy robisz inne rzeczy.

Możesz dołączyć do swoich dzieci, grając w gry wideo razem. Dzieci uwielbiają nauczyć się jak mogą z gier wideo i rzeczywiście można dowiedzieć się kilka rzeczy z tych gier.

Zanim otrzymasz używane gry, która została na chwilę, wyszukiwania YouTube lub innym miejscu udostępniania wideo do recenzji. Ludzie przeglądają starsze gry cały czas, i można zobaczyć, jak to wygląda przed wydatków pieniędzy. Nie utknąć płacenia za grę, że nie będziesz cieszyć.

Wypróbuj bibliotekę, aby nadać grze strzał przed zakupem. Wiele bibliotek ma wiele gier, które można wypożyczać bezpłatnie. Gry w ofercie będą zazwyczaj kombinacją gier dla różnych systemów. Zadzwoń do nich i zobacz, jakiego rodzaju tytuły oferuje Twoja biblioteka.

Aby uzyskać tańszy sposób, aby cieszyć się świetnymi grami wideo, spójrz na "klasyczne" gry. Te tytuły mają lata (a nawet dziesięciolecia), ale zostały uaktualnione do pracy na nowoczesnych komputerach i konsolach. Są one zwykle dość przystępne i zwykle bardzo ukochane. Kiedy gra stoi na próbę czasu, możesz być dość pewny, że ma znaczną jakość.

Jeśli grasz w grę online i natkniesz się na innego gracza, który wydaje się celowo obciążać innych graczy (lub ty, w szczególności) nie bierz tego osobiście. To się nazywa "Griefing", i to odpowiednik gier internet trolling. Griefers są po prostu na negatywną uwagę, i dajesz im to, czego szukasz, jeśli wchodzisz z nimi w interakcję. Nie inwestuj emocjonalnie w to, co się dzieje i po prostu spróbuj to zignorować.

Jako rodzic będziesz chciał uważnie monitorować język, który dziecko wyświetla po zagraniu w grę wideo. Jeśli ich język zmienia się na najgorsze, możesz ograniczyć czas spędzany na grach, które są wyraźne lub nieodpowiednie dla ich wieku.

Jeśli jesteś zapalonym graczem, zawsze masz kilka kontrolerów kopii zapasowych na rękę. Jest to szczególnie przydatne, jeśli zawsze grasz z grupą przyjaciół, ponieważ kontrolery mogą złamać lub ulec uszkodzeniu. Pomoże to zmaksymalizować grę i daje ubezpieczenie w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak.

Aby maksymalnie korzystać z budżetu gier wideo, poczekaj pół roku przed uzyskaniem tytułów, które chcesz. Przeciętnie, główne wydania trafią dwadzieścia dolarów w ciągu pięciu miesięcy. W tej cenie, można kupić trzy razy gry można, jeśli masz je w dniu premiery i ceny.

Unikaj nadużywania kodów podczas grania w gry wymagające umiejętności. Korzystanie z tych kodów przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. Zapisz sztuczki i kody do gier związanych ze sportem. Może to zabrać twoją grę na wyższy poziom.

Bądź świadomy uzależniającego charakteru gier, czy to ty, czy ktoś, kochasz stale na konsoli. Chociaż gry mogą być świetną zabawą, a nawet oferują coś edukacyjnego, są one ze swej natury wciągającą aktywnością, która wkrótce może prześcignieć czyjeś życie. Poznaj oznaki uzależnienia i uważaj na nie!

Trading gry z przyjaciółmi i rodziną jest prosty i niedrogi sposób, aby zapewnić można grać nowe tytuły bez płacenia rękę i nogę. Stwórz sieć handlowców w taki sposób, że jedna osoba kupuje nowy tytuł, a reszta dzielić się po pierwszym graczem jest zrobione.

Powinieneś zrobić sobie przerwę co pół godziny, jeśli naprawdę lubisz grać w gry wideo. Jeśli płacisz za gry wideo przez długi okres czasu, możesz zużyć oczy i ręce. Powoduje to wiele problemów później. Zegar będzie cię informować o tym, jak długo grasz, dzięki czemu można zrobić sobie przerwę czasami.

Gry wideo mogą być po prostu świetnym sposobem na relaks lub można ich użyć do poprawy oceny, a nawet wydajności na prawdziwym polu bitwy. Zasadniczo, nie ma nic gra wideo nie może uczyć! Niezależnie od tego, czy używasz ich do zabawy, fitnessu, nauki czy po prostu towarzyskich - skorzystaj z tych wskazówek i zmaksymalizuj swoje doświadczenie!

About Pokonaj konkurencję korzystając z tych świetnych wskazówek dotyczących gier

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly