Wiedząc na co zwrócić uwagę przy zakupie gier wideo

Wiedząc, Na Co Zwrócić Uwagę Przy Zakupie Gier Wideo

Masz wątpliwości słyszał o grach wideo i prawdopodobnie odtwarzać je raz na jakiś czas lub więcej, ale następujący artykuł jest zobowiązany nauczyć Cię czegoś nie wiesz o tym. Od oszukiwać kody do zniżek na walk-throughs, które Ci do następnego poziomu, zawsze jest coś nowego w grach. Baw się dobrze!

Kup używane gry wideo. Gry wideo są drogie. Nawet tak, wiele osób nalegać na ich zakup nowych. Rozumowanie to jest, że używane gry będą uszkodzone lub wadliwe. Większość sprzedawców detalicznych sprawdza swoje używane gry przed wprowadzeniem ich do akcji. Kupuj używane i zapisywać swoje wpływy, tylko w przypadku. Oszczędności są warte niewielkiego ryzyka.

Przejdź do sieci, aby znaleźć opinie o grze przed zakupem. Komentarze te pomogą Ci zrozumieć więcej o grze i ostatecznie pomogą Ci ustalić, czy jest odpowiedni dla Ciebie. Ponadto Komentarze użytkowników mogą być bardzo cenne w pomaganiu zrozumieć, czy gra ma irytujące usterki, czy nie.

Jeśli nie możesz ominąć określonego poziomu, wyłącz cały hałas, niezależnie od tego, czy są to dźwięki w grze, czy muzyka, którą założyłeś. To pomoże Ci naprawdę skupić się na tym, co dzieje się przed tobą i możesz mieć większe szanse na postęp w grze.

Oceny ERRS są kluczowe dla każdego, kto ma dzieci. Wiele gier wygląda tak, jakby były w porządku dla dzieci, ale nie są. Przejrzyj samą ocenę i podstawę, na której została przyznana.

Jeśli nie masz pewności co do typów, które mogą się cieszyć, poproś pracowników o sugestie. Łatwo jest im polecić gry, jeśli możesz im powiedzieć, jakie gry już lubisz. Pracownik w sklepie powinien wiedzieć wiele o tym, jakie gry są ulubionymi ludźmi.

Sprawdź, czy miejsce, w którym otrzymujesz gry wideo, ma program lojalnościowy. Możesz uzyskać dodatkowe zniżki na gry, a nawet subskrypcje do magazynów gier. Mogą one również nagradzać dodatkowe pieniądze za handel w używanych grach. To może kosztować pieniądze, aby zarejestrować się, ale nagrody dodać szybko, jeśli pójdziesz tam często.

DoWiedzieć się, jaki wiek chcesz dzieci, aby być przed mogą grać M-oceniane gry. Prawie każda Nowoczesna konsola posiada ustawienia kontroli rodzicielskiej, które uniemożliwiają młodszym dzieciom granie w gry starsze. Twoim zadaniem jest utrzymanie ich gier w zdrowy sposób.

Zanim wydasz dużo pieniędzy na takie rzeczy jak kontrolery lub karty pamięci, spójrz online na używanej wersji. Czasami sklep będzie z używanego sprzętu gry, które mogą być bardzo przystępne. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że szukasz opinii sprzedającego w Internecie, aby wiedzieć, czy otrzymujesz to, za co zapłacił.

Jeśli masz więcej niż jedno dziecko dzieląc system gier, jesteś prawdopodobnie zaznajomiony z trudnościami z uzyskaniem dzieci, aby dać sobie nawzajem obroty. A dla dzieci, to frustrujące, aby rzucić grę w prawo w połowie poziomu! Aby wszyscy szczęśliwi, należy skonfigurować system ostrzegania, który daje dziecku wystarczającą ilość czasu, aby zakończyć, zanim ktoś inny dostaje kolej. Zapytaj dzieci, co sporo czasu będzie, takich jak piętnaście minut lub pół godziny. Można również użyć alarmu dla ostrzeżeń.

Dziś wiele z najbardziej popularnych i przyjemne gry tam są dostępne bezpłatnie. Należy pamiętać, że deweloperzy rzadko produkują te gry z dobroci ich serc. Dowiedzieć się, gdzie zamierzają zarobić, czyli jak gra zachęca do wydawania pieniędzy. Niezależnie od tego, czy takie gry są warte Twoich pieniędzy, to Twoja własna decyzja, ale powinieneś zrozumieć mechanizm, który ma sprawić, że gra będzie zyskowna.

Aby uzyskać tańszy sposób, aby cieszyć się świetnymi grami wideo, spójrz na "klasyczne" gry. Te tytuły mają lata (a nawet dziesięciolecia), ale zostały uaktualnione do pracy na nowoczesnych komputerach i konsolach. Są one zwykle dość przystępne i zwykle bardzo ukochane. Kiedy gra stoi na próbę czasu, możesz być dość pewny, że ma znaczną jakość.

Jeśli nie masz pewności, czy dana gra jest odpowiednia dla dzieci lub rodziny, sprawdź klasyfikację ESRB. Zazwyczaj jest to logo prostokątne na jednym rogu opakowania przedniego. Wszystko oceniane E dla wszystkich lub EC dla wczesnego dzieciństwa jest dobre treści bezpieczne dla wszystkich grup wiekowych. Istnieją różne klasyfikacje dla nastolatków i dorosłych poziomu zawartości.

Zawsze czytaj tytuł gry wideo, zanim zainwestujesz w nią swoje ciężko zarobione pieniądze! To może być trudne do przebrnięcia przez morze tendencyjne opinie, które pojawiają się wokół każdej popularnej gry wideo, ale może odkryć ważne informacje, które mają wpływ na decyzję o zakupie. Mieć trochę cierpliwości i dowiedzieć się, czy gra, o której mowa jest naprawdę warte czasu i pieniędzy.

Zrozum, że niektóre gry zawierają opcje dla wielu graczy, które mogą narazić dzieci na inne w Internecie. W takim przypadku powinieneś monitorować, z kim rozmawiają twoje dzieci, ponieważ nie chcesz, aby zbytnio angażowały się w obce osoby. Może to pomóc umieścić dziecko w najbezpieczniejszej możliwej pozycji.

Poszukaj w serwisach aukcyjnych nowych gier. Serwisy aukcyjne to dobry sposób na zdobycie wspaniałych ofert w grach. Zobacz, co można znaleźć po kilku wyszukiwań. Wtedy po prostu trzeba zachować na licytacji, aż wygrasz!

Bez względu na swoją grę lub poziom gry, świat gier wideo może naprawdę zwiększyć swoje życie na wiele sposobów. Możesz po prostu usiąść i odpocząć, zaangażować znajomych w zaciętej konkurencji lub nauczyć się czegoś nowego i wartościowego. Mam nadzieję, że artykuł po prostu czytać bierze swoją grę na następny poziom.

About Wiedząc na co zwrócić uwagę przy zakupie gier wideo

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly