quziowanie


Simply quiz system. Contribute to Nykilor/quziowanie development by creating an account on GitHub.

Contribute to Nykilor/quziowanie development by creating an account on GitHub.

!!!NAJNOWSZA WERSJA Quziowanie PREMIUM NA ANDROIDA!!! Chomikuj usuwa aplikacje link do pobrania w pliku tekstowym! Wymagania: Android : 2.3. lub nowszy.

https://github.com/Nykilor/quziowanie.

Jako, że sporo czasu spędzam w autobusach i pociągach to mimo wszystko przekopuję się przez to morze gówna, żeby znaleźć perełki typu Plague Inc Quziowanie, Assembly Line, Idle Apocalipse...

Kiedyś jeszcze, podobnie jak część z Was, grałam nałogowo w Quziowanie :D.

@f0rver: quziowanie na smartfonach xD. +: f0rver, mirabelka93 +1 inny.

Propozycje turnieju w quziowanie jest bezsensowa w tym temacie. @Assasino złożył propozycję gry na FORUM, a nie apki dostępnej na telefony. Nie każdy musi mieć smartphona, czyż nie?

MainWindow.setWindowTitle(_translate("Quziowanie", "Quiz")). self.groupBox_2.setTitle(_translate("MainWindow", "Dodawanie")).

Propozycje turnieju w quziowanie jest bezsensowa w tym temacie. @Assasino złożył propozycję gry na FORUM, a nie apki dostępnej na telefony. Nie każdy musi mieć smartphona, czyż nie?About quziowanie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly